Sari la conținut

Recomandare , vopsire + reparatie carena


Postări Recomandate

Salut.Imi cer scuze in caz ca nu am postat unde trebuia. Am si eu nevoie de un service sau vopsitorie moto pe cat posibil , in CLUJ-NAPOCA daca exista asa ceva evident , care vopsesc carenele moto cu paleta de culori dupa cod si nu dupa ochii !!Care sa repare carenele deterioarate indiferent ca detin sau nu bucatile lipsa .Toate acestea evident lucrate curat, ergonomic , proportionale , egale, simetrice fara urma de nestiinta .Lucrare pe cat posibil sa atinga perfectiunea si originalul .Daca stiti pe cineva care lucra bine si are si cu ce din Cluj va rog sa ma anuntati si pe mine . Multumesc frumos !! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, in conditiile si exigentele ridicate pe care le ceri(perfectiune cand ai bucati lipsa...)o sa te coste pe la 500 e esti dispus sa dai aceasta suma?

Nu ai spus pentru ce moto ,un lucru foarte important,nu crezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

500 e ? Doar nu e camion.. plus ca de banii aia iti iei toate carenele de la mobra :)))))

De pe ebay da, chinezesti !

Cred ca nu prea stii cat costa carenele OEM. de pe un speed de ex sau un set stikere oem...

Omul a vrut perfectiune a si specificat!

Editat de TNG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Salut,

 

Cat m-ar costa un revopsit un rezervor de ER 6n din 2007? Rezervorul e deja pregatit, ar fi un Negru ebony (putin perlat).

De asemenea, cam cat dureaza, poti sa te ocupi si de stickere?

 

Mersi in avans

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...