Sari la conținut

Idei pentru traseu soft-enduro


Postări Recomandate

Din cunostintele mele geografice , neaslov nu e prea aproape de bucuresti ...repet suntem o gasca de incepatori ...prefer ceva drumuri forestiere aproape de bucuresti , paduri , etc...desi detin platforma pt transport moto ...nu cred ca e cazul sa plec spre creste din muntii bucegi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, daca iesiti dati de stire ca as vrea sa merg si eu, oricum ma oftic acum stand cu ochii lipiti de fereastra...eu sunt cu un endurache de 125. Numai bine!

Editat de crazy_mouse_87
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O idee foarte buna cu malul argesului...multam doctor X

 

 

Salutare, daca iesiti dati de stire ca as vrea sa merg si eu, oricum ma oftic acum stand cu ochii lipiti de fereastra...eu sunt cu un endurache de 125. Numai bine!

 

Toti suntem detinatori de 125cc 2T ...eu detin si platforma ..3moto.. dar pot imprumuta si o duba pt vreo 6 moto ...oricine din categoria "novice" e bine venit ...idei , sugestii , trasee noi ...intalniri

Editat de Cristi007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am avut rabdare ...am tras cateva ture azi ... undeva la iesirea din 1Decembrie ...am parcat undeva lanag podul de peste arges ...la recumandarile de mai sus ...am dat peste o balastiera ...ceva noroi ...cateva hopuri de sarit ...a fost un mod de a petrece sambata

 

12.apr.2014

post-73133-0-63045900-1397323984_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...