Sari la conținut

Ce Moto Sa-mi Iau ?


Postări Recomandate

din 2004...2900 euro? muult domne muult

da? pai atunci ia tu cauciuc din ala nou , set motor , kit de ambreiaj , revopseste-o ( numa urme de chei aveam pa carene :bow: ) toate astea ca sa o vinzi si dupa aia mai zi ca e mult :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa`i tata, ca astia toti vor motor de 2005, ba chiar 2006 daca se poate, cu 3 mii de km la 1000 de euro.

ba baieti.. toate astea..COSTA!

luati`va un motor si vedeti cat costa sa schimbi toate cacaturile astea la el !

 

oricum o sa se potoleasca dupa ce o sa`si ia o coaja la 1500 de euro si`o sa bage inc`atat in ea ca s`o puna pe picioare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am uitat pe mobile si pe moto.it

si daia zic ca e scump...... mi se pare corect ca pretu din ger sa fie si la noi nu la noi cu 1000 de euro mai scumpe ( am dat un ex)

 

poi drumul,taxele de inmatriculare si restu tu nu le mai pui ? :bow: cum vrei sa fie la acelasi pret?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah asa e. dar mi se pare ca pretul pe piata sa fie acelasi

nu ai cum sa compari piatza germana cu cea din romania :finger: . Ce ai spus tu ar trebui sa fie valabil si pt moto noi , unde iar nu sunt aceleasi preturi.

1000 de euro zici tu ca dai pe ea in germania . Bun , zic eu , foarte bun. Dupa aia pune drumu , taxe , vama , etc . Ca sa nu mai vorbim de tot deranju care ti-l faci cu actele.Si dupa aia mai pune ca mai tre la unele sa le schimbi cauciucu , mai o carena zgariata , etc . Si daca mai iesi in castig dupa asta ....

 

Nu va mai certati...am eu un rs din 2005 cu 2700 euro fix...shi cu tuning pe el...e marfa rau...filtru sport...jiglere marite, semnale carbon, etc. + toba arrow...

 

Da , ma scuzi . Si eu am oglinzi racing , parbriz racing , la naiba pana si aripa spate e racing. Eu de aia o vand ca nu mai pot de atatea parti racing/tuning/sport . Lasand gluma deoparte , si eu am aceleasi lucruri in afara de toba arrow pe ea . Da cu banii care i-am bagat in cauciucu ala pe spate puteam sa imi iau o toba arrow....dar ma rog , discutia nu isi mai are rostu.....dar in cazu asta hai ca iti dau eu 2300-2400 pe ea ( ca doar e mana a treia ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salut baieti. Iata ca a venit iarna, iar eu ma pregatesk sa ma inscriu la scoala pt. A1. De asemenea, in perioada urmatoare, vreau sa imi achitionez prima motocicleta de strada:) Dupa lungi kautari pe net, cred ka voi ramane la o Yamaha DT 125 X. Ce parere aveti vis-a-vis de aceasta motocicleta ? Cei care sunt fericitii posesori ai acestei motociclete, ii rog sa isi expuna (ne)multumirile .

Va multumesc si asfalt uskat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...