Sari la conținut

iesire 29 sau 30 aprilie la munte


crazy_mouse_87
 Share

Postări Recomandate

In functie de cum este vremea , marti 29 sau miercuri 30 aprilie vreau sa ies din Bucuresti pe la munte:

 

Ma gandeam sa dau o fuga pe urmatorul traseu:

 

Bucuresti -Campina -Baraj Paltinu - Secaria- ( pe culme pe sus pe muntii baiului) -

inapoi pe valea doftanei, Traisteni - baraj paltinu - casa Bucuresti. ( traseu 314 km )

sau de acolo sa cobor catre busteni sau azuga si inapoi acasa catre Bucuresti .

 

Daca permite vremea si daca nu e zapada sus pe culme si doriti sa va alaturati dati un semn.

 

Toate cele bune si vreme frumoasa fara atatea ploi !

BUCURESTI-PALTINU-MUNTII BAIULUI-BUCRESTI INAPOI PE VALEA DOFTANEI.pdf

post-12320-0-12472200-1398699417_thumb.jpg

Editat de crazy_mouse_87
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe bucegi la cota 2000 e zapada din cate stiu eu. au fost prahovenii in plimbare sambata asta si in poze se vedea un strat subtirel de zapada. nu stiu daca s-a topit sau daca se topeste pe vremea asta, dar daca e frumos vin si eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius, poti cobori direct in Busteni nu faci mult din Secaraia 1h maxim sa zicem ( dar nu cu 125cc ). Nu iti e ca topesti 125-ul ala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine dimineata la 9 sunt in sa. Mi-am pregatit sania si umbrela :) . Cine vrea sa vina sms pe 0727.825.064 . Numai bine si vreme buna sa fie!

In functie de cum este vremea , marti 29 sau miercuri 30 aprilie vreau sa ies din Bucuresti pe la munte:

 

Ma gandeam sa dau o fuga pe urmatorul traseu:

 

Bucuresti -Campina -Baraj Paltinu - Secaria- ( pe culme pe sus pe muntii baiului) -

inapoi pe valea doftanei, Traisteni - baraj paltinu - casa Bucuresti. ( traseu 314 km )

sau de acolo sa cobor catre busteni sau azuga si inapoi acasa catre Bucuresti .

 

Daca permite vremea si daca nu e zapada sus pe culme si doriti sa va alaturati dati un semn.

 

Toate cele bune si vreme frumoasa fara atatea ploi !

 

A fost memorabila tura asta ! quote name="crazy_mouse_87" post="3735815" timestamp="1398716382"]Maine dimineata la 9 sunt in sa. Mi-am pregatit sania si umbrela :) . Cine vrea sa vina sms pe 0727.825.064 . Numai bine si vreme buna sa fie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este, dar nu suficienta :)

Urcat prin Secaria si coborat in Azuga.

Cateva poze aici: /index.php?/topic/684760-soft-enduro/?p=373

 

si alte cateva poze aici:

 

/index.php?/topic/684760-soft-enduro/page-26

 

Ms Angelo pentru sprijin ,ajutor, sfaturi si compania placuta de ieri.

Sper sa mai iesim ,dar asta dupa ce schimb pinionul si cauciucurile, ca sa nu mai facem sala amandoi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...