Sari la conținut

Bucuresti Grecia, 15-18 august


stres
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 141
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce-aveti măi, răutăţilor, e prima ei ieşire cu motorul "afară"... ce, voi nu vă mai amintiţi cum făceaţi când eraţi mici? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Anul asta editez "Moto Lady" si as scrie o carte doar daca as ajunge cu caruta in Grecia (ca sa am timp pe drum, ca pana plec am muuuulta treaba).

O sa plec, dar cu autocarul, ca ma mut de tot. Abia astept :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi. Va astept!

 

Ideal ar fi sa veniti in august, ca atunci sigur o sa fiu ospatarita pe undeva si ne putem vedea direct la bar/restaurant/unde oi lucra. Cu ocazia asta va mai racoriti si voi. Eventual, daca anuntati din timp si o sa am acordul sefului, o sa va servesc si cu inghetata din partea casei. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi p mare placere, in august vreau si eu.

pacat ca pana acum nu prea am persoane interesate...

Oricum te voi tine la curent. Sper sa iti mearga totul confirm planului si sa reusesti cu bine ceea ce ti-ai propus

Daca totul va fi bine ne vom vedea si cunoaste totodata la vara😃 ! Calare pe motoare!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://motolady.wordpress.com/2015/02/16/cum-sa-ti-intorci-lumea-pe-dos-iv-romania/ Al 4-lea episod.

...ideea era sa ma mut in Salonic, dar posibil sa se schimbe planul. Am cunoscut un baiat care da semne ca ar vrea si el sa se mute in Grecia, doar ca in alta localitate. Om trai si om vedea.

Poate mai cunosti un alt baiat si se schimba iarasi planul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum s-ar schimba, ramane esentialul: ma mut in Salonic in vara asta. Pot sa-l intalnesc si pe Fat Frumos din Lacrima, eu tot ma mut. Daca vine si el sau nu, e irelevant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care limbi? Care joburi? O sa fie ceva in Salonic in iulie? Stiu engleza si greaca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca am pus link, cauta si tu. Nu l-am albastrit, da si tu click pe "Niste joburi" din postul acela. Din pacate trebuie o alta limba decat greaca - italiana, germana, etc. Dar cauta pe acolo, poate-poate...

 

Joburile-s in Atena.

Care limbi? Care joburi? O sa fie ceva in Salonic in iulie? Stiu engleza si greaca

Editat de aship
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...