Sari la conținut

La Vara Vreau Sa Imi Iau Motor!


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

frate ai mers 2 ani cu 14 cai cat are ceberica ta si acu zici ca te plict de 600? pai eu zic ca o sa tii se para avion. kilu meu acu daca poti sa iei cu banii dupa un 600 2007 un cbr de 1000....noormal ca iei de 1000 adica eu asa as face, si mi se pare si logic.

la design cel mai mult imi place gsx-r de 600 si 750 ( mi se pare ca au super forma) , si honda aceea desenata albastra cu moovistar. honda zice ca is foarte fiabile.

 

daca iei de acu 1000 pe urma nu prea mai ai la ce sa treci peste, da ti0am zis depinde si de bani

Am ales GSX-R 750.Multumesc pt. sfat oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum imi da de gandit cu noul cod rutier si cu toate restrictiile puse de ei si o mie de legi noi,etc,etc. Oare in cazul meu (A1 din 2005) cand o sa dau A-ul la vara o sa ma pot urca direct pe 750? Lasand legea actuala cu cei 25 kw in primi 2 ani...alt noua?Daca este ceva nou si sa fie caz penal...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de ales intre:

1. Honda CBR 600RR mod. 2007

2. Suzuki GSX-R 750 mod. 2006-2007

3. Honda 1000RR FireBlade Respsol, model 2005 (oare o sa mai gasesc la anul model 2005 nou?

post-5265-1165244868_thumb.jpg post-5265-1165244549_thumb.jpg post-5265-1165244603_thumb.jpg

M-am gandit sa trec la ceva mai mare si nu stiu la ce! Toate din aceste 3 modele imi plac cu toata ca sunt un pic speriat de 1000RR ca este cam puternica,nici gixerul nu este pe departe.Altceva NU vrau sa imi iau...daca se poate sa ma ajute cineva in privinta acestor 3 modele,nu sa vina sa imi zica "R.I.P", "Cumpara-ti un GS",etc,etc. Cel mai mult m-ar incanta gixy de 750 ca este o combinatie intre 600 si 1000...

Multumesc si astept pareri si sfaruri in leg. cu modele astea :crack:

 

Am pus topicul in sectiune gresita,rog un moderator sa-l mute.Multam

 

Exista 2 tipuri de motociclisti cei care au cazut si cei care o sa cada asa ca eu zic sa iti iei protectii bune si dupa sa iti iei motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Ai putea incerca CBR 600 RR...cum si-a luat si Reverse...nu ti se pare destul de puternic?

ptr tine ..DA , ptr el ... nu neaparat ! :crack:

Cristi , eu sincer iti recomand 600 , orice SSP (yamaha,honda,suzuki,kawasaki) ptr ca mare diferenta nu este intre ele (performante) dar sa iei in calcul seriozitate firmei care ti-o aduce,serviceul,fiabilitatea (toate astea ptr ca tu mergi muuuult de tot cu motorul,nu ca altii care il tin in vitrina) .

A,si hai mai repede ca pana iti iei tu 600 isi ia Horatiu ZX10 :cheers:

 

 

:ok: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...