Sari la conținut

"problema" kawasaki z750 2007


radiusG
 Share

Postări Recomandate

i-am spus "problema" pentru ca nu stiu cum altfel sa-i spun...ma intorceam spre casa, mai aveam vreo 30 de km, si deodata mi-a alunecat piciorul stang de pe suport..trag imediat pe dreapta si nu-mi vine sa cred ce vad ...intrebarea mea: unde as putea gasi "piesa" aia, si cat m-ar costa ? motorul are doar 6000 de km, merg foarte foarte rar cu el...a fost cazut pe partea stanga la viteza foarte mica acum vreo 2 luni, si probabil s-a fisurat "piesa" aia... oprisem intr-un sat, chiar in dreptul casei unor batrani care stateau pe o banca si m-au ajutat cu improvizatia aia, cat sa ajung acasa...


» Post actualizat in 05 Sep 2014 17:27

fara sarma aia, tot ce e la "sud" de crapatura, era cu vreo 10 cm mai in jos...as fi putut merge si fara sarma, incercand sa nimeresc manul a 2-a sau a 3a si mers asa 30 de km pana acasa

post-72580-0-51990200-1409936241_thumb.jpg

post-72580-0-83963700-1409936250_thumb.jpg

post-72580-0-97049800-1409936260_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sudatul e exclus....sh sau noua....pretul decide....da nu stiu ce sa caut, ca nu stiu cum se numeste piesa aia

Fix asa am patit si eu, am oprit la semafor, dau sa plec, pun piciorul in aer. Ia-ti noua neaparat, cele SH pot sa aiba defecte ascunse.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se sudeaza cu 200 RON.

m-am gandit si la asta, dar mai degraba mai pun ceva si o iau noua..nu vreau sa risc sa patesc la fel, undeva muult mai departe de casa.

 

am eu ansamblu complet la 80 euro. stare impecabila.

 

0727 207 310 - Catalin

salut...luni o sa incerc la un magazin, sa vad daca se poate comanda si in cati bani...daca e mai convenabila oferta ta, ne auzim la tel.

Editat de radiusG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...