Sari la conținut

Enduro langa Bucuresti


Postări Recomandate

Daca nu ploua, a ramans pt maine la 10,30, Petrom-ul de pe soseaua Giurgiului, pe dreapta dupa capatul tramvaielor.

Daca mai vrea careva, ne vedem acolo. Eventual dati un semn in seara asta pana la 22,00 ca sa stim daca mai asteptam pe cineva.

Pentru ca se va merge si pe nisip destul de mult, sunt necesare crampoane.

Editat de zigzag
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 182
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da am si eu o intrebare. M-am plimbat si eu pe langa Bucuresti, in special pe la Mihailesti in ture scurte, voi nu aveti probleme cu cainii? Mai ales in zonele unde sunt case in constructie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am oprit motorul şi s-au calmat, am vorbit cu ei apoi am plecat. Am conserve la mine, desfac una şi ne împrietenim... Dacă te grăbeşti virezi spre ei şi turezi motorul ca să se îndepărteze apoi te tirezi rapid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Desi topicul e...langa Bucuresti, io vreau la munte! Am vazut ca zapada e pe topite, deci e posibil! Daca nu gasim duba/masina "cu cui", facem ca de obicei?! Ne gasim in Sud si ne hotaram acolo pe unde mergem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi topicul e...langa Bucuresti, io vreau la munte! Am vazut ca zapada e pe topite, deci e posibil! Daca nu gasim duba/masina "cu cui", facem ca de obicei?! Ne gasim in Sud si ne hotaram acolo pe unde mergem!

Noi şi mai cine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am mers si eu sambata pe malul stang al Argesului din comuna 1 Decembrie pana unde se termia drumul, aproape de varsarea Sabarului in Arges, cam 30 km. A fost ceva noroi dar am reusit sa trec cu Freewindul. In final am ajuns pe proprietatea unui cetatean, care a fost foarte de treaba si mi-a aratat drumul catre civilizatie (un sat numit Valea Dragului).

post-66766-0-73658300-1430074676_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...