Sari la conținut

Sunet ciudat Suzuki GSX-R k6/k7 600


Postări Recomandate

Omu, nevasta are apartament in Bucuresti, vineri ajung in capitala cu niste treburi, daca vrei sa-mi lasi un nr de tel aici sau pe privat, vorbim.

Nu am nevoie de nici o motoreta, oricum nu-mi plac vitezanele, daca imi faceai oferta de un chopper nu te refuzam.

Daca vrei sa vin la service sa vorbim, povestim, amuzam sau si sa reparam ceva, cu placere...

Afacerea tine de cat de repede imi rezolv treburile acolo....afacerea ramane deschisa discutiei.

Salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nici o problema conasule. Numarul meu e destul de public: 0722 620 397

Era mai amuzant "pe bani" :D dar daca nu iti e pe plac nu emit pretentii.

Bd. Garii Obor nr 1. Sunt prezent vineri dupa ora 17 si sambata incepand cu ora 11.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa fiu in juriu, o sa-l ajut sa se urce SUS pe accelerat, deja am vorbit cu nasul...il ducem ACASA cu locomotica cu aburi, evitam accidentele de la SÂRMĂ..Te duc cu clasa a II-a, exact cate ai tu pe diploma...bai ceaușule.

Stai usor, sa nu te aventrurezi prea tare ca la cat de descurcaret esti trebuie sa-ti iei un ghem cu ata, sa gasesti drumul de intoarcere, tare mi-e frica sa nu te ratacesti, prin gara de nord.Ramai la tara la tine ca trec eu cu Cezar sa-ti arat ce si cum.

Acu la sfarsit , sa te umflu un pic.Daca esti singurul electrician de la tine din sat, si nu mai e un al doilea, o sa fii tot timpul pe locul intai , pentru ca nu ai concurenta....asta da mandrie, demnitate si onoare...

Salutari

» Post actualizat in 08 Mar 2015 17:34

Nici o problema conasule. Numarul meu e destul de public: 0722 620 397

Era mai amuzant "pe bani" :D dar daca nu iti e pe plac nu emit pretentii.

Bd. Garii Obor nr 1. Sunt prezent vineri dupa ora 17 si sambata incepand cu ora 11.

Eu ajung vineri dimineata, oricum te sun sa stabilim ce si cum.

Salutari..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, haideti sa o lasam asa. Comunicarea pe internet are suficiente limite si capcane. Se ajunge uneori prea usor la jigniri.

De cele mai multe ori oameni care aparent isi scot ochii pe forum sunt in realitate persoane rezonabile.

 

Ne-am porcait, ne-am ras, ne-am enervat... dar totul are o limita :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, haideti sa o lasam asa. Comunicarea pe internet are suficiente limite si capcane. Se ajunge uneori prea usor la jigniri.

De cele mai multe ori oameni care aparent isi scot ochii pe forum sunt in realitate persoane rezonabile.

 

Ne-am porcait, ne-am ras, ne-am enervat... dar totul are o limita :)

+10

 

dar dedant tot fura curent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, becule nu avem curent, dar folosesc 8 panouri fotovoltaice de 245 w Sunrif si un invertor de 2Kw, te bagi si tu la on off grind?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...