Sari la conținut

pe transalpina se va circula in regim de santier


zune
 Share

Postări Recomandate

Pe Transalpina se va circula peste câteva luni in regim de șantier, CNADNR se va ocupa de continuarea lucrărilor - la Europa fm dădură de veste, anu asta ma bate gandu sa cunosc si eu drumu asta, dar din cate se pare o sa se lucreze, cum si cât? Dumnezeu stie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in cazul acesta pas. nu vreau sa risc la halul in care se fac santierele la romania...si la halul in care lucreaza toti analfabetii...mai bine croatia,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Transalpina se va circula peste câteva luni in regim de șantier, CNADNR se va ocupa de continuarea lucrărilor - la Europa fm dădură de veste, anu asta ma bate gandu sa cunosc si eu drumu asta, dar din cate se pare o sa se lucreze, cum si cât? Dumnezeu stie !

Ati cazut din pat?! TA n-a fost niciodata terminata, de cand se circula pe acolo se circula pe naspa, teoretic. Ca si pe TransBucegi. Ambele sunt in lucru si, repet, teoretic, sunt inchise circulatiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Locatie noua de cazare in Obarsia Lotrului, Pensiunea Transalpina Lac, 8 camere duble si 2 apartamente, "bikers friendly" informatii rezervari 0740011300.

 

Si ce inseamna "bikers friendly"? Banuiesc ca ceva facilitati pentru mobristi, garaj pentru mobre, discount special, camera speciala pentru echipament cu suporti de casti si suporti de uscat combinezoane de ploaie si manusile... Chestii d-astea, nu, ca la cabanele si pensiunile de prin Alpi. Nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si ce inseamna "bikers friendly"? Banuiesc ca ceva facilitati pentru mobristi, garaj pentru mobre, discount special, camera speciala pentru echipament cu suporti de casti si suporti de uscat combinezoane de ploaie si manusile... Chestii d-astea, nu, ca la cabanele si pensiunile de prin Alpi. Nu?

Chiar mai bine !

» Post actualizat in 10 May 2015 13:33

eu chiar intentionez ca pe la jumatatea lunii Iunie sa fac o excursie....poate ne strangem mai multi

Nu ar fi rau !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi s-a deszapezit transalpina, partea de la Ranca la obarsia lotrului este circulabila, peisajul este de vis, pereti de zapada de 2-3 metri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi s-a deszapezit transalpina, partea de la Ranca la obarsia lotrului este circulabila, peisajul este de vis, pereti de zapada de 2-3 metri

Daca ai vreo poza, sa ne bucuram si noi ochii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumos, de 1 mai am facut Ocna Sibiului-Jina-Sugag-Obirsia Lotrului-Brezoi, in coama muntelui inainte de Obirsie era zapada de 50 cm si doar 2 urme de roti curatate, nu intrase nici un utilaj, pomi cazuti,drumul foarte stricat, lacurile secate 80%, inet se degradeaza toate daca nu le repara anual.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Weekendul trecut» Post actualizat in 28 May 2015 13:25Doar ca poA vad ca nu merge postata

Au pus băieții cateva poze pe facebook , mi-a placut! Editat de zune
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...