Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

daca nu ai si de aia de echilibrat roti... nu ai facut nimica...

Aia de echilibrat roti o am in cap...iar miinile ma ajuta! Sic! ;)

 

...nu-i bai ca ploua, inseamna ca pe weekend va fi fain!

...voua va e usor, la cate cutii aveti, puteti sa segmentati si motorul pe marginea drumului!

Daca vine vreme buna in weekend tac si nu mai comentez nimic despre ploaie! :peace:

Da, avem de toate in cutii, da' noi nu putem merge cu 180...si mor de oftica! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10648

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Troaca mea nu zburda cu asemenea viteze...cind era mai tinerica salta spre 180, fara cutii, dar acum, se limiteaza pe la 160, cu tot harnasamentul pe ea...si vad ca in afara unui rucsac facut zdrente, nu s-a pierdut nimic din componenta! Nici CZ-ul nu-l menajez...cara de toate!

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cara babutele astea . . . .


» Post actualizat in 06 Sep 2016 07:34

Si inca nu am ajuns sa pun si pe gentile laterale si nici gentile pe crash :crack: . Doar eu stiu cata munca de convingere duc sa se limiteze doamna la o geanta laterala si top .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mai Ivane, asa incarcat sigur prinde si 200 ...la vale!

...

Da, prinde...probabil aruncata din avion! Cred ca si trece de pragul celor 200... :crack:

Sa nu mai pun faptu' ca uneori pun si tankbag-ul de cca 30l, plin, leg bagaj pe crash-uri si pe cutiile mari (am unele de 45 sau 48l), plus pasager fara aprobarea consoartei, sau rucsac plin in locul pasagerului...de zici ca m-a izgonit nevasta de-acasa cu tot sifonierul dupa mine...moment clar in care am nevoie de alta categorie in permis! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai...ai C-u', D-u', E-u' pe carnet?! Ca doar cu A-u' si B-u' nu cred ca se complica aia! Numa' ca te salta garda ca nu ai categoria corespunzatoare vehiculului condus! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..........de zici ca m-a izgonit nevasta de-acasa cu tot sifonierul dupa mine...

:10:

 

Eu ma uit dupa camioane . Cand stau aiurea pe marginea drumului , ma opresc si intreb daca este cantar sau control la diagrame

:10: , btw, eu asa am venit acasa de pe TFG amu's vreo 10-15 ani dupa niste spritzuri....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cam asa am fost incarcat maxim...

Subtirel...si mai ai parca si ceva caluti in plus (deloc de neglijat), dar compensezi vad cu patch-urile de pe vesta! :blbl:

In rest, te incadrezi in "numar"! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai...ai C-u', D-u', E-u' pe carnet?! Ca doar cu A-u' si B-u' nu cred ca se complica aia! Numa' ca te salta garda ca nu ai categoria corespunzatoare vehiculului condus! :crack:

Pai eu am A, B+E si C+E . Cu autobuze si alte utilaje nu ma plimb ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragi tovarasi si prieteni.

eu cel mai mult am carat dupa mine o nevasta si o borseta de picior :crack:

va atasez si cateva poze cu cauciucul spate dupa plimbarea cu mama ei ca si pasager post-91380-0-21741300-1473186748_thumb.jpgpost-91380-0-71413200-1473186766_thumb.jpgpost-91380-0-97577400-1473186780_thumb.jpg

 

in alta ordine de idei.Bubbe si restu care mai doresc.... in 24.09 daca vremea permite si timpul tine cu noi, se face o iesire de dupamasa pe Euroring

O seara faina

Editat de RRS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...