Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Ca sa va explic: porcul meu este un porc educat. A stat cuminte in remorca deoarece, am mers atat de lin incat l-a luat somnul pe drum. Apoi, a facut pariu cu noi ca el are soriciul gros, ca la balaur, si ca daca il strapungem, el isi pune gatul jos. A avut ghinion si s-a intepat in acul din carul cu fan si, conform promisiunii, a stabilit ca isi face seppuku. Noi, oameni milosi, i-am indicat sa faca niste pasi si sa se impiedice ca sa cada gratios in cutit. Doar ca aluia care a baut tuica, ii cam tremura mana, iar porcul a trebuit sa sara de cateva ori in plus. Am reusit pana la urma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10647

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dimineata! Luni, concediu...marti, la fel, iar apoi...inapoi la munca! Pina atunci, ma ocup cu dezghetatu' conductelor inghetate, cu montajul instalatiilor luminoase prin batatura, d-astea de sezon...ce sa mai...! Haide, saptamina usoara sa avem...si calda, ca imi inghetara terminalele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am revenit :D

Io mi-am facut treaba pe saptamana asta.dupa aproape 10 luni,is cu permis iar,yupiiiiii

» Post actualizat in 19 Dec 2016 11:54

attachicon.gifIMG_20161219_131036.jpgattachicon.gifIMG_20161219_131036.jpg

ce kilu saftei ai facut mah de a fost saltat 10 luni??? ti-ai bagat putzu la amanta lu ala de la circulatie??

Editat de Taz Asg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia de la permise isi naspa rau . Nu mai au pic de bun simt . Am fost sa-mi iau plasticul in 13 dec , retinut din 13 nov si mare mirare . In 30 zile nu au avut timp sa-l curete , sa-l spele , sa ma barbereasca . . . . :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In februarie....am depasit pe linie continua.a fost suspendat permisu,si am primit dovada pe 15 zile.dupa 15zile eu mai circulad,dar am fost bifat in trafic :)))) =dosar penal. Dupa lunga poveste,azi mi-au aruncat inapoi. Lunga poveste,dar numa asa imi bag mintile in cap.

Hai ca amu este motiv de beut :)))

» Post actualizat in 19 Dec 2016 15:01

Ps.riscam sa fiu inchis,deci nu merita sa fac pe rebelu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...