Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10514

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce este mirc ?

mIRC, creat în 1995 (cred ca e cam de-o varsta cu tine) :) , este un client Internet Relay Chat (IRC-ul a fost creat în anul 1988),

Editat de RRS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu... Sunt tânăr, Doamnă, vinul mă ştie pe de rost şi ochiul sclav îmi cară fecioarele prin sânge, cum aş putea întoarce copilul care-am fost când carne-mi înfloreşte şi doar uitarea plânge. Sunt tânăr, Doamnă, lucruri am aşezat destul ca să pricep căderea din somn spre echilibru, dar bulgări de lumină dac-aş mânca, sătul nu m-aş încape în pielea mea de tigru. Sunt tânăr, Doamnă, tânăr cu spatele frumos şi vreau drept hrană lapte din sfârcuri de cometă, să-mi crească ceru-n suflet şi stelele în os şi să dezmint zăpada pierdut în piruetă. Sunt tânăr, Doamnă, încă aripile mă ţin chiar de ating pământul pe-aproape cu genunchii, această putrezire mă-mbată ca un vin căci simt curgând prin dânsa bunicile şi unchii. Sunt tânăr, Doamnă, tânăr, de-aceea nu te cred, oricât mi-ai spune, timpul nu-şi ascute gheara deşi arcaşii ceţii spre mine îşi reped săgeţile vestirii, sunt tânăr...

 

 

Eu sunt nascuta in 93' dar chiar toti va considerati batranei ? Sunteti asa haiosi :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma opresc din comentat ca numa prostii am in cap acum :)

 

Bubbe... aia nu e de stricat ziua... e de urmarit linia motorului... culoare.etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu-s deloc modest,....

hai mai Cristi, eu stiu ca si tu esti baiat modest!

:)

 

 

 

RRS: da mai Coptile, dar piesa aia strica totul :)

piesa aia defecta care e de obicei intre volan si scaun la maisini..., stii tu zicala aia.... :)

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 1993 lucram in armata(radiolocatie)la Vf.Muntelui(M-tii Muntele Mare 1836 m).

Alte vremuri,alte profesii...

 

Da,da,oioioiiiiiii...ihi

Ti ti ti . . . . bzzzz . . . . . ti ti ti ti . . . . . . receptie . . . . . . bzzzz . . . . :crack:

» Post actualizat in 15 Jan 2016 13:23

Eu alergam trifoiul pe camp :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu... Sunt tânăr, Doamnă, vinul mă ştie pe de rost şi ochiul sclav îmi cară fecioarele prin sânge, cum aş putea întoarce copilul care-am fost când carne-mi înfloreşte şi doar uitarea plânge. Sunt tânăr, Doamnă, lucruri am aşezat destul ca să pricep căderea din somn spre echilibru, dar bulgări de lumină dac-aş mânca, sătul nu m-aş încape în pielea mea de tigru. Sunt tânăr, Doamnă, tânăr cu spatele frumos şi vreau drept hrană lapte din sfârcuri de cometă, să-mi crească ceru-n suflet şi stelele în os şi să dezmint zăpada pierdut în piruetă. Sunt tânăr, Doamnă, încă aripile mă ţin chiar de ating pământul pe-aproape cu genunchii, această putrezire mă-mbată ca un vin căci simt curgând prin dânsa bunicile şi unchii. Sunt tânăr, Doamnă, tânăr, de-aceea nu te cred, oricât mi-ai spune, timpul nu-şi ascute gheara deşi arcaşii ceţii spre mine îşi reped săgeţile vestirii, sunt tânăr...

Sunt impresionata ! :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arturio,ai gresit arma!Alea e "trasminuni",adica transmisiuni.Alea cu ti ta ta ta,ce pwula mea.

Radiolocatia este arma care se ocupa cu cercetarea spatiului aerian prin mijloace de radiolocatie.

Era sa ajung controlor trafic aerian,dar nu am fost intr-atat de pasionat!

Pai si voi nu comunicati ? :crack: . Tot cu bzzzz . . . . . bzzzzz . . . . turnul catre x .. . . . . ai intrat in spatiul nostru aerian si daca ne superi risti sa ramai mult si bine acolo . . . . bzzzz . . . .

» Post actualizat in 15 Jan 2016 13:29

Sunt impresionata ! :10:

Si eu . . . . . si sunt barbat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da,dar telefonic prin cifre si coduri,nu prin cod Morse sau cuvinte.Mno,ca am tradat un secret de serviciu...

 

Arturio,esti incantata si esti barbat?Care:el sau ea? :lol:

Asta ca si in bancul asta :

Cum deosebesti un catel de o catelusa ?

Simplu . Le dai cu sunca pe la botic si daca da din coada bucuros este catel , daca da bucuroasa este catelusa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. E naspa fratilor :| . Sotia e supărată pe mine . Dar urat de tot :|

 

 

 

no hai colegu lamureste-ne ca tare curiosi ne-ai facut!

 

ce s-a intamplat?

care-i baiul?

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

» Post actualizat in 15 Jan 2016 10:36

 

conul ala e fals, toata lumea stie ca motocicletele adevarate sunt Yamaha si Kawasaki :)

intai yamaha si kava, si, dupa, bmv si ducati

 

Dupa bmw si ducati :)

 

 

Editat de Taz Asg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar asta actuala(septembrie 2015),iti place?Mai seaman,ce spui cu ala de pe Hoinar?

 

Uuuu nu e rau deloc, nu ai exagerat cu descrierea :lol: "Io nu-s deloc modest,nu am de ce:am doar 46 de ani,sunt subtirel ca ala din penultima poza pusa de Rares si "prosper",ca foita aia de-o poarta telemanelistii aia..."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...