Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Legea poate fi si de anu' trecut...daca pe mine m-a sarit randu' la boane de un an juma'...iar voi taceti, nu tu un cado' pentru un biet pensionar (ca doar de aia v-a dat statu' bonele mai mari, sa dati si la astia care n-are), atunci de unde sa visez io ca vi s-a marit?! La televizor nu ma uit, ziare citesc foarte rar si selectiv...mai bine nu-mi mai aduceti aminte... Huo!X-(

Ma uit acu' pe fereastra si parca simt ca mijeste soarele, asa ca-i posibil si azi sa trag o tura calare!:bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10463

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 1 minut, apriliacluj a spus:

benzina si diiii!

 

...si lasa, nu te preocupa de bunuri bonuri le rezolvam noi ...

Huo...ca si pe aia (benzina) ati scumpit-o de cand am plecat io din productie, dovada ca nu munciti indeajuns ca sa ajunga guvernantilor sa fure! D-apoi sa-mi mai ramana si mie...

 

Eh, norocu' meu ca pixda nu s-a scumpit si inca se gaseste! Multam' @Krimh, uite om darnic!🤗

Din putinul lui da si alora nevoiasi!😋

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata la oameni buni!

 

Nea Ivane, e momentul sa intri in conturile astora cu boane si sa le transferi pe numele matale pe toate! 

Krimh, dubioasa situatie! 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 29 minute, TETEA. a spus:

Neata la oameni buni!

Nea Ivane, e momentul sa intri in conturile astora cu boane si sa le transferi pe numele matale pe toate! 

...

 

Duamne apara si pazeste! Pai ce-am sa sparg conturi?! Nu s-o gasi el (ea) ala (aia) care sa-mi dea un colt de paine ca sa nu mor de foame (ca pentru Sasha ies la produs daca n-am ce sa-i mai dau)?! S-o gasi el un suflet bun care sa ma ajute sa ies si din iarna asta!😍 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multamn fain,la fel.Io astept sa se trezeasca oarece adormiti,sa plecam... 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh...sa nu crezi ca si in mine a dat vrednicia, doar ca am fo' trezit cu noaptea-n cap fara vointa mea!

Acu' termin cafeaua, doftoricesc, hranesc si adap catelusu' si dupa aia (cand o fi soarele sus pe cer) ies la o haiduceala. Acu' mai ma imbrancesc pe langa cafea...se facu buna (ardea si nu puteam s-o dovedesc)!🙊

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, 3.14 a spus:

Mno ...nea Ivan s-o dat cu chiaburii .....sssssssss🤣

Zici ca asa arata chiaburii?! Verzi?! Habar n-aveam si nici nu stiu cum sa ma comport ca sa "par" chiabur! Dar daca insisti, ma dau cu ei...ca sa fie bine si sa nu fie rau!

Oricum, n-am apucaturi, dar la veleitati nu ma intrece nima'!😇

 

In alta ordine de idei, ajunsei intreg acasa dupa o tura saltareata, cu soare tomnatic, multe sucuri, cafea si bere fara alcool luate la bord...plus multi prieteni intalniti (fugiti si ei de-acasa, ca si mine)!

IMG_0737.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pus si io in acest weekend 650 km,daa nu am avut timp de poze.Am mers cu doi cu ghees-uri de doisppe si doispecincizeci. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neața! Iar muncă,  pfff...

Acum 10 ore, ivan pedala a spus:

multe sucuri, cafea si bere fara alcool luate la bord...plus multi prieteni

+ Multe butoane colorate! Ia xi, apăsași pe vreunul? 🧐

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...