Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10507

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

neata colegu,

 

saptamana asta-i lunga...., nu am reusit sa-mi rezolv toate problemele, deci e musai sa fiu la servici.....

nu tot timpul e posibil de realizat saptamana cu 4 zile de lucru :)

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

succes colegu. AMR in scadere....

 

dar revenind la numarul norocos...., mai nou vad ca cine supravietuieste, inseamna ca a tras numarul norocos.....

imi pare nespus de rau de Boti..... si de ceilalti colegi care au accidente sau mor din vina altora.....

sunt profund marcat de aceste evenimente tragice din ultima vreme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt terifiat de haosul care ne inconjoara.

Oarecum, stiu ca este doar o problema de timp pana cand mi se intampla si mie, dar in acelasi timp nu pot sa nu ma dau jos din pat.

 

Dumnezeu sa ne fereasca pe noi toti!

 

E pacat sa sfarsesti asa. Prefer sa mor in somn. Macar nu e cu inimi frante si suflete zdrobite, la ceilalti... dar nu cred ca e dupa cum "prefer" eu

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt terifiat de haosul care ne inconjoara.

Oarecum, stiu ca este doar o problema de timp pana cand mi se intampla si mie, dar in acelasi timp nu pot sa nu ma dau jos din pat.

 

Dumnezeu sa ne fereasca pe noi toti!

 

E pacat sa sfarsesti asa. Prefer sa mor in somn. Macar nu e cu inimi frante si suflete zdrobite, la ceilalti... dar nu cred ca e dupa cum "prefer" eu

Dumnezeu sa ne fereasca, dar sa fim si noi mai vigilenti de o mie de ori....., si mai norocosi....

Clar nu e cum vrem noi, altii sunt care fac cartile si le impart.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vigilenta, conduita preventiva... da, da, da!!! Total de acord!

 

Dar... stii ca accident i se spune ca te ia pe neasteptate... nicidecum nu te intreaba... vrei sa ti se intample? Si-apoi... oameni suntem, toti gresim candva

 

melodia lu' Bitman, aia cu "si baietii plang cateodata"... s-ar traduce... chiar si Rossi cade cateodata

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vigilenta, conduita preventiva... da, da, da!!! Total de acord!

 

Dar... stii ca accident i se spune ca te ia pe neasteptate... nicidecum nu te intreaba... vrei sa ti se intample? Si-apoi... oameni suntem, toti gresim candva

 

melodia lu' Bitman, aia cu "si baietii plang cateodata"... s-ar traduce... chiar si Rossi cade cateodata

sau uite si Schumacher ce a patit acum vreun an si jumatate........

as zice ca ''si ingerii au demonii lor''.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh, Schumi nu era pe 4 roti, ca nu patea nimic. Si se mai si credea Bode Miller

 

Sau se credea Lindsey Vonn? :))

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu m-am referit la faptul ca acum in clipa asta esti bine, totul e rozbonbon si frumos si OK,

iar in secunda urmatoare vine un poooow, si te trezesti in spital sau la usa la SfantuPetru......

viata e curva!

 

dar no, mergem inainte si ne strofocam, si incercam sa supravietuim.....

 

PS: unde e Micutu', ca de mult nu l-am vazut....., sper ca e OK!


» Post actualizat in 16 Jun 2015 13:39

PS2: o dupamasa faina tuturor colegilor....., sa ne vedem cu totii cu bine si maine !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici is:)

numa ca azi noapte pe la 4 au spart unii o banca aici langa mine. am vazut totul live:)

http://www.24heures.ch/vaud-regions/riviera-chablais/Des-bancomats-detruits-a-la-voiturebelier-au-Bouveret/story/10907598

 

Nu-i chiar asa ca in filme :)


» Post actualizat in 16 Jun 2015 13:45

Aci e si un film cum ardea masina :)

http://www.20min.ch/ro/videotv/?vid=432751&cid=105

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata buna colegii!

 

apoi si eu as vrea sa sparg o banca in Schweiz.....,

daca zici ca era chiar langa tine, ...nu cumva esti implicat? nu intentionat te-ai mutat acolo? hmm??

pacat ca articolul e in franceza, nu inteleg nimic...., entschuldigung :)

 

o zi faina, numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia sa vedem:

 

At 3 h 56, the night of Monday to Tuesday, at least three individuals have attacked the new branch of the Bank of Raiffeisen Bouveret (commune of Port-Valais).

Based on evidence provided by the police, they entered the airlock for customers where ATMs were installed before fixing a cable on the side of the devices and disembowel them by shooting them in using a pickup. They then managed to steal the money in one of the housings.

The vehicle, registered in Haute-Savoie, was abandoned and burned on site while the robbers fled on board a black Audi RS break.

A major research device was developed by the Valais cantonal police, in collaboration with the Vaud cantonal police, municipal police and the Border Guard Corps (CGFR). An appeal for witnesses has been launched.

By late afternoon, the police said it had found, in the region of Champéry, Audi used to flee. As the pick-up, it was burned by the offenders.

The burned out the first vehicle had it, was evacuated shortly before 8 am as officials of the institution confirming them damage inside the airlock. Of ATMs, there remained only the ripped and jagged structure. The facade had it, a major hole through which the cable connected always going to pickup.

Yesterday evening, research and investigation were still pending. All persons who can provide information on this event or the fugitives were requested to promptly inform the cantonal police at 117. (24 hours)

 

...

 

nu e micutu implicat... ca nu avea unde cara atata banet pe bonevilleul lui... datorita sissy bar-ului :))

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no asa mai inteleg si eu !

nu e micutu implicat... ca nu avea unde cara atata banet pe bonevilleul lui... datorita sissy bar-ului :))

oare sigur nu e e el ????

 

vedem cand vine in vizita la Cluj cati bani o sa aiba la el.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...