Sari la conținut

Daamn! Cum arata pe prognoze Joia care vine...


middle_of_nowhere
 Share

Postări Recomandate

Foarte misto vremea in Veliko. Soare, terase deschise, puzderie de oameni pe strazi. Eu am fost prima oara de data asta...si mi se pare foarte frumos orasul. Cu siguranta ma mai bag la ceva ture..sa vad mai mult din el. Astazi am fost pe fuga. Am plecat din Giurgiu la 12:20.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scapat de opera (care de fapt a fost balet) in sfirsit acasa. :)


» Post actualizat in 26 Mar 2015 20:44


E vreo problema daca le pun aici?

Depinde de gusturi, eu am spus ca sint mic, slab, urit cu mobra pe masura ...... asa ca n-am nimic impotriva .... dar este vorba doar de mine. In alta ordine de idei, as dori pozele la marimea aparatului nu cum se vad ele bine pe sit, faci cum vrei, dar eu zic ca-i mai bine sa pui cursorul pe numele meu si are sa apara PM this member adica o discutie particulara intre 2 persoane, si cu mailul "impartasit" facem ceva transferuri rapide ..... ce zici este ok?

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este corect ce faceti voi. De cateva ore comunicati pe forum ce si cum faceti cu pozele fara sa postati UNA. Nu aveti telefoane ? Ati fost o zi intreaga impreuna, nu ati facut schimb de adrese de e-mail ? Ati organizat treaba aici, pe forum, si ne lasati cu ochii in soare ? Repet, nu este corect !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu ce sa zic, ca ma fac de ris. Dar hai sa risc, primesc telefon de la sotie (chiar la masa in Velico) ca precum a uitat sa-mi spuna de ceva bilete luate odinioara la "spectacol", n-am avut timp sa ma schimb, nici vehicolul, asa ca imagineaza-ti ce am patimit si fizic si psihic (noroc c-a meritat). N-am avut timp sa vorbesc cu colegii ..... abia la orele acestea m-am putut pune online. Nu pot face ceva fara acceptul lor si invers ----- si corect ca nu este corect. Ce pot sa-ti zic este ca oamenii sint mai mult decit ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O poza de "distractie", nu stiu cine poza colegii din spate .... findca eu eram pe contrasens! :crack:


» Post actualizat in 27 Mar 2015 11:35

Mai sa nu interpretati gresit poza, din punctul meu de vedere individul de pe o roata ori este foarte priceput, ori foarte inconstient. Mergea pe o roata in panta intre serpentine, in dreapta dealul in stinga ripa ..... pentru mine destul de incredibil.


» Post actualizat in 31 Mar 2015 12:10

Sper ca mai aruncati citeodata un ochi la vreme ..... nu?

post-72328-0-67165900-1427451396_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...