Jump to content

Recommended Posts

Salutare!

Posesori de motociclete branduite REPSOL va invit sa ne intalnim si sa iesim la o plimbare.

Hai sa stabilim cand si unde.

Propun 19.04.2015, Parcul Tineretului, intrarea dinspre Liceul Gheorghe Sincai.

Salutare!

Posesori de motociclete branduite REPSOL va invit sa ne intalnim si sa iesim la o plimbare.

Hai sa stabilim cand si unde.

Propun 19.04.2015, Parcul Tineretului, intrarea dinspre Liceul Gheorghe Sincai.

Salutare. Cei non-repsol nu pot veni sau vreti doar sa pareti toti "la fel":-))? Recunosc ca eram odata la mare si am vazut 5 calareti pe 5 motoare identice...aratau intr-un mare fel dar de...eram si eu mai mic :-)

Salutare. Cei non-repsol nu pot veni sau vreti doar sa pareti toti "la fel":-))? Recunosc ca eram odata la mare si am vazut 5 calareti pe 5 motoare identice...aratau intr-un mare fel dar de...eram si eu mai mic :-)

Da, da, da...pusca si cureaua lata, ce barbat eram odata :)

Fara suparare, mai intai ne strangem cei cu Repsol, ne plimbam dupa un set de reguli pe care le stabilim impreuna si vedem ce iese...

mai bine tac :crack:

» Post actualizat in 04 Apr 2015 22:04

de asta nu imi place cluburile...,daca ai motocicleta si libertate dupa ce iti trebuie reguli???altu sa spuna cum sa mergi,pe unde,unde sa te opresti,unde nu,asta ai voie sa faci,asta nu ai voie... :nono: nu ms

ne plimbam dupa un set de reguli

Edited by lessy

iti dai seama daca ai avea si un tatuaj :))) respect din plin

coool

Edited by lessy

mai bine tac :crack:

» Post actualizat in 04 Apr 2015 22:04

de asta nu imi place cluburile...,daca ai motocicleta si libertate dupa ce iti trebuie reguli???altu sa spuna cum sa mergi,pe unde,unde sa te opresti,unde nu,asta ai voie sa faci,asta nu ai voie... :nono: nu ms

Cand mergi in grup ai nevoie de cateva reguli de baza, care trebuie cunoscute de participanti, nu crezi?

pai nu vezi cat succes are.....tot forumul vrea sa intre in clubul lui.....si culmea toti cauta stickere cu repsol :lol:

Nu e vorba de niciun club. Incearca sa intelegi ceea ce citesti.

Cand mergi in grup ai nevoie de cateva reguli de baza, care trebuie cunoscute de participanti, nu crezi?

Nu e vorba de niciun club. Incearca sa intelegi ceea ce citesti.

regula nr 1 : sa avem motoare identice ? :tomato:

Regulile sunt de c...., dar e foarte tare sa vezi mai multe motociclete la fel, in formatie.

Exceptie fac bmw-urile europenilor de peste 45 de ani pe care ii vedem vara, totala lipsa de imaginatie :))

Pt cei cu Repsol am un mesaj: Luati-va intii motociclete adevarate, gen BMWS1000RR, RSV4, ZX10R, etc, si dupaia iesiti pe strada cu ele si laudati-va.

Pt cei cu Repsol am un mesaj: Luati-va intii motociclete adevarate, gen BMWS1000RR, RSV4, ZX10R, etc, si dupaia iesiti pe strada cu ele si laudati-va.

sincer nu vreau sa ma iau de tine ca esti simpatic in felul tau,dar nu stiu ce ai cu motocicletele honda.eu am avut 2 si acum cu s1000 nu merg mai tare per total decat cu cbr-ul,crede-ma.doar senzatia poate e putin alta.plus ca e setata permanent pe "slick", asa ca nu ma prea folosesc de electronica.

Edited by otto.tun