Sari la conținut

Repsol's


Mihai Doiaru
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

 

Posesori de motociclete branduite REPSOL va invit sa ne intalnim si sa iesim la o plimbare.

Hai sa stabilim cand si unde.

 

Propun 19.04.2015, Parcul Tineretului, intrarea dinspre Liceul Gheorghe Sincai.

Salutare. Cei non-repsol nu pot veni sau vreti doar sa pareti toti "la fel":-))? Recunosc ca eram odata la mare si am vazut 5 calareti pe 5 motoare identice...aratau intr-un mare fel dar de...eram si eu mai mic :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Cei non-repsol nu pot veni sau vreti doar sa pareti toti "la fel":-))? Recunosc ca eram odata la mare si am vazut 5 calareti pe 5 motoare identice...aratau intr-un mare fel dar de...eram si eu mai mic :-)

Da, da, da...pusca si cureaua lata, ce barbat eram odata :)

Fara suparare, mai intai ne strangem cei cu Repsol, ne plimbam dupa un set de reguli pe care le stabilim impreuna si vedem ce iese...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine tac :crack:


» Post actualizat in 04 Apr 2015 22:04


de asta nu imi place cluburile...,daca ai motocicleta si libertate dupa ce iti trebuie reguli???altu sa spuna cum sa mergi,pe unde,unde sa te opresti,unde nu,asta ai voie sa faci,asta nu ai voie... :nono: nu ms

ne plimbam dupa un set de reguli

Editat de lessy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine tac :crack:

» Post actualizat in 04 Apr 2015 22:04

de asta nu imi place cluburile...,daca ai motocicleta si libertate dupa ce iti trebuie reguli???altu sa spuna cum sa mergi,pe unde,unde sa te opresti,unde nu,asta ai voie sa faci,asta nu ai voie... :nono: nu ms

Cand mergi in grup ai nevoie de cateva reguli de baza, care trebuie cunoscute de participanti, nu crezi?

 

pai nu vezi cat succes are.....tot forumul vrea sa intre in clubul lui.....si culmea toti cauta stickere cu repsol :lol:

Nu e vorba de niciun club. Incearca sa intelegi ceea ce citesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand mergi in grup ai nevoie de cateva reguli de baza, care trebuie cunoscute de participanti, nu crezi?

 

Nu e vorba de niciun club. Incearca sa intelegi ceea ce citesti.

regula nr 1 : sa avem motoare identice ? :tomato:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei cu Repsol am un mesaj: Luati-va intii motociclete adevarate, gen BMWS1000RR, RSV4, ZX10R, etc, si dupaia iesiti pe strada cu ele si laudati-va.

sincer nu vreau sa ma iau de tine ca esti simpatic in felul tau,dar nu stiu ce ai cu motocicletele honda.eu am avut 2 si acum cu s1000 nu merg mai tare per total decat cu cbr-ul,crede-ma.doar senzatia poate e putin alta.plus ca e setata permanent pe "slick", asa ca nu ma prea folosesc de electronica.

Editat de otto.tun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...