Sari la conținut

Plimbare 2015 Bucuresti


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 503
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut. Sunt si eu nou pe aici . Am vazut ca se organizeaza o excursie transalpina ? V-ati interesat de starea drumului ? Am pe cineva care a fost acum 2 sapt si a zis ca a fost horror drumul ( plin de gropi ).

M-as baga si eu sincer mi-ar placea...

 

De la cine pot afla mai multe detalii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Alexandru Ciucu ..... Mai omule, aici este un grup format din mobristi cu o experienta de minim 2 ani (exceptie facind Lex care conduce ca unul de 2 ani), ne doare'n dos cum este drumul si se va circula cu o viteza rezonabila pentru a ajunge devreme acasa desi drumul este cum este...... ca sa mincam si ceva cald de la neveste (mai ales ca nu tinem "post"), adica sa fie fericita toata lumea!

 

PS. Colegii care este ..... stie cineva cum drumul este? :crack:


» Post actualizat in 01 Jul 2015 10:07


Daca e cu gropi ma bag si eu :))

Abia astept sa ne reintilnim ....... :) la un borsec ... normal.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca ai incercat ... am inteles, ce nu inteleg care este sfatul pe care l-ai dat. Eu in principiu fac o munca murdara dar necesara stilului nostru de condus .... nu intelegi din cauza ca ........ N-ai nici o explicatie ca mine de dat findca nu stim nimic de tine ..... vezi cum ai profilul complectat si ce informatii avem noi despre tine. Zi buna si tie!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu am profilul completat deoarece sunt la munca si nu am acces peste tot ... cand ajung acasa am sa completez toate datele. Nu ma intereseaza sincer ce dirty jobs faci tu . Pe mine ma deranjeaza atitudinea cu care ai raspuns. Nu este frumos.

Iar faptul ca ai 2 ani experienta nu ma incalzeste cu nimic. (Poti sa te dai pe motor de 2 ani si sa nu stii nimic)

 

No offense !!!

 

DRUM BUN LA PLIMBARE SI ASFALT USCAT !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care-i treaba cu contabil asta? Se cere sange! :))

:smoke: I-am dat pe PM lui Razvan ceva, dar este timid...... Tu ai prins o mica bucatica din inconveniente ....... ce sa-i zici lui Ciucu, este la munca. "Am 2 ani si-mi cresc dintii de lapte!" SAU .......... profilul a ramas cu 4 posts

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu aroganta si cu zeflemismul pe care-l ai ... nu esti cu nimic mai diferit de unu care are 2 ani . Esti super membru trebuie sa accepti multe chestii . Daca te deranjeaza postarea mea . Poti sa o stergi . Sau sa mai dai un PM sa mi se stearga contul . Vad ca esti putin deranjat de prezenta amatorilor prin preajma :) ...

 

Domn profesor ( asta ca sa o "ardem" in acelasi stil si cu aceasi aroganta )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu aroganta si cu zeflemismul pe care-l ai ... nu esti cu nimic mai diferit de unu care are 2 ani . Esti super membru trebuie sa accepti multe chestii . Daca te deranjeaza postarea mea . Poti sa o stergi . Sau sa mai dai un PM sa mi se stearga contul . Vad ca esti putin deranjat de prezenta amatorilor prin preajma :) ...

 

Domn profesor ( asta ca sa o "ardem" in acelasi stil si cu aceasi aroganta )

Nu vrei sa mergi in bulgaria in weekend?:)

Eu nu sunt arogant absolut deloc :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm, nu am specificat ca pt o tura mai lunga, e nevoie sa mentinem o viteza medie poate mai ridicata.

Totusi, este vorba de o plimbare si fiecare merge cu cat vrea.

 

Fiecare motociclist este responsabil de viata lui si alege sa mearga in stilul propriu.

In aceasta idee, Alexandru, te asteptam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gbv - multumesc de invitatie .... iti dau un pm pentru mai multe detalii

 

@ razvannnn - perfecta dreptate . Multumesc pentru invitatie ...

 

Am sa ma hotarasca vineri daca am sa merg si am sa anunt daca vin .... :))

 

Multumesc tuturor ...

Imi place sa las loc de Buna ziua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!


» Post actualizat in 01 Jul 2015 11:27

 

Hmmm, nu am specificat ca pt o tura mai lunga, e nevoie sa mentinem o viteza medie poate mai ridicata.

In aceasta idee, Alexandru, te asteptam

Cu ce il astept Razvane? cu autobuzul sau cu masina, poate omul are un pokemon de 50 sau 125 .... cine stie?


» Post actualizat in 01 Jul 2015 11:36

In spiritul asta il chem si pe frate-miu, a facut si el un drum cu mine la Comana si i se parea ca merge mobra mea veche (CBR 125) si la munte ...... transalpina este le munte nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oufff. Am uitat sa te mentionez si pe tine Contabil ...

 

In caz ca tii la glume stii la ce ma refer. Ai o musca pe caciula si nu stii cum sa scapi de ea ?

 

Daca vrei pt tine special vin si cu autobuzul . Prefer sa vin cu motoreta un Suzuki Gsr 600 din 2008 ( contabil sa stii ca nu ma laud )

 

Scuza-ma ca te iau peste picior. Dar orice Nas isi are Nasul :)

 

Las-o mai usor si o las si eu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Alexandru Ciucu

 

Daca aveai bunavointa sa citesti cu o pagina in urma (14) ai fi aflat ca am facut Transalpina weekendul trecut si am descris drumul. Fraza cu "V-ati interesat de starea drumului" poate fi tratata de la o mica doza de condescendenta pana la "Voi sunteti prosti si trebuie sa va arat eu cum se face". Contabilul ti-a raspuns destul de ok dupa parerea mea, tu insa ai escalat lucrurile si mai mult. Cred ca ar fi in interesul tau sa editezi unele pasaje.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

contabile eu cred ca abia astepti ziua de sambata sa te matolesti putin :alcy: :alcy: ... cred ca daia esti putin agitat :cheers:

M-am luat eu de tine? .... ai in puii mei GSX-ul ala, macar stiu ceva.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...