Sari la conținut

Plimbare 2015 Bucuresti


Postări Recomandate

Din cite tin eu minte, printre ultimele fraze ale tale a fost si ceva de apreciere la incepatorul pe care l-am luat cu noi .... acum si strugurii-s amari? :crack:

ma gandeam sa ma bag si anvelopa tot aia o am

asa ca nu mi permit sa o alerg ... deci viteza era serios pusa in discutie

 

maine am un pic de treaba intr un poligon si dupa m as baga dupa voi

care e traseul pana la urma si la cat plecati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 503
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

maine am un pic de treaba intr un poligon si dupa m as baga dupa voi

care e traseul pana la urma si la cat plecati?

Vezi ca noi plecam Duminica nu miine! Pentru miine ai varianta colegului de mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec maine dimineata pe ruta buc-tgv-campulung-bran si intoarcere pe la predeal,suntem 4 bikeri,plecam devreme pe la 08:30,cine vrea sa vina sa dea pm.

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca noi plecam Duminica nu miine! Pentru miine ai varianta colegului de mai sus.

duminica sunt pe modul DOMESTIC asa ca pass.....sambata am zi de pistoale si moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa plecam impreuna, nu-ti mai face griji ..... sper ca vorbesti de miine (duminica). Si noi tot pe cheia o sa o luam cel mai probabil, dar cel mai bine hotarim la petrom democratic.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am zis ca nu vin, am vb mai devreme cu Tzulae. Dar sa vedem cum dorm in noaptea asta si cum ma trezesc maine dimineata :) Cred ca e Mecca motociclistilor weekendul asta pe Cheia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putine poze la iesirea aceasta .... http://we.tl/fTiU0hjWq3 Sa vazut ca n-am fost in apele mele, noroc ca cele 4 pastile de furazolidon + 1 imodium m-au lasat sa ma bucur de iesire fara pauza. :crack:


» Post actualizat in 08 Jun 2015 06:49

PS. Bravo incepatorului cu A-ul de 3 zile, cind am aflat ca vine si el m-am ingalbenit ...... a mers decent cheia+siriu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A a fost o zi foarte faina. O parte dintre filmari si cateva poze: http://we.tl/fN2yjYOrJc . Filmarile de pe urcarea spre Cheia sunt mult prea mari (fac inca doua arhive pentru ele daca vreti neaparat) iar filmarile de la Siriu sunt stricate toate de o musca fix pe obiectivul camerei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calatoria a fost foarte tare si vremea super frumoasa, mi-a placut foarte mult. Atasez 4 poze facute cu telefonul mobil langa barajul Siriu. post-89615-0-80365500-1433875202_thumb.jpgpost-89615-0-21420000-1433874882_thumb.jpgpost-89615-0-43106200-1433874874_thumb.jpgpost-89615-0-19218400-1433874862_thumb.jpg

 

Apropo, multumesc baietilor ca m-au asteptat. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...