Sari la conținut

Vulcanizare Moto Dr-Taberei


Postări Recomandate

Va salut, poate sa imi recomande cineva o vulcanizare moto in Dr Taberei, (sau cat mai aproape de preferat sec 6), pt un schimb de cauciu fata, (demontat/montat, echilibrat..tot 'tacamul')

A...si cu preturi de bun simnt!

 

Numai bine! :burnout:

Editat de RoberT. Mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica la Razoare ar fi (Kawa Motors parca?). Mai sunt si cei de la Autosoft, spre A1, dar eu cand am fost am nimerit un "Dorel" cam nepriceput, cu chiu cu vai a reusit sa puna anvelopa corect pe janta. La Autosoft am platit 23-25 lei, nu mai stiu exact, montat pe janta + echilibrat, roata cu camera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kawamotors

Eu la ei am facut vara trecuta si am fost foarte multumit.Pretul:80 ron,ambele roti,in care a intrat,evident,echilibrarea.Echilibrare facuta profi(cu aparat dedicat) si nu ca in alte service-uri,folosind 4 rulmenti si o tija de metal...

La restul serviciilor,nu ii recomand deloc :crack:

Editat de G B V
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kawamotors

Eu la ei am facut vara trecuta si am fost foarte multumit.Pretul:80 ron,ambele roti,in care a intrat,evident,echilibrarea.Echilibrare facuta profi(cu aparat dedicat) si nu ca in alte service-uri,folosind 4 rulmenti si o tija de metal...

La restul serviciilor,nu ii recomand deloc :crack:

4 rulmenti si o tija de metal se foloseste si in WSBK,si sa stii ca acel aparat "nededicat" este unul dintre cele mai exacte!😉

Eu unul am echilibrat destule roti care aveau bataie dupa ce au fost facute pe aparate dedicate cu multe beculete si cifre pe display...

Editat de TNG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 rulmenti si o tija de metal se foloseste si in WSBK,si sa stii ca acel aparat "nededicat" este unul dintre cele mai exacte!

Eu unul am echilibrat destule roti care aveau bataie dupa ce au fost facute pe aparate dedicate cu multe beculete si cifre pe display...

Corect.

Gravitatia este cea mai precisa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 rulmenti si o tija de metal se foloseste si in WSBK,si sa stii ca acel aparat "nededicat" este unul dintre cele mai exacte!

Eu unul am echilibrat destule roti care aveau bataie dupa ce au fost facute pe aparate dedicate cu multe beculete si cifre pe display...

De cine stie sa faca.In cazul tau,clar nu contest asta.

Insa,mi-a facut un "mecanic"(nu dau nume) o astfel de echilibrare si la peste 120 tremura toata mobra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...