Sari la conținut

Gopro hero pt sfarsit de saptamana


Adrian Pintea
 Share

Postări Recomandate

Buna baieti. As vrea sa stiu daca este un bun voitor printre voi (din Cluj) si are o camera gen gopro sa mi-o imprumute sfarsitul asta de saptamana pentru ca vreau sa merg Bicaz, Transrarau, Moldovita, Sucevita si as vrea sa inregistrez portiunile de drum virajate.

Va multumesc mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 50 lei pe zi cat costa un contour din ala, x3 zile... sunt curios ce camera decenta iti iei tu in banii aia?

Pai 50lei x 3 zile plus transportul ajungi undeva la 200. Mai pui inca 150 si la 350 a spus un coleg paici ca are un Nilox de vanzare. Apai nu stiu exact cat de bun e sau daca are ceva stricat la camera. Sau acre este motivul vanzarii. Din cate am vazut pe youtube filmeaza binisor si unele modele sunt MarcMarquez (motogp) dar nu inseamna ca sunt performante (ci doar marketing). Cand ajung acasa ma voi informa mai mult.

» Post actualizat in 30 Sep 2015 09:03

Am inteles ca Gopro Hero 4 au probleme de soft??o gramada de lume. Se plange pe pagina lor oficiala de facebook. Oare au solutionat problemele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...