Sari la conținut

Gpz 500 Accident Se Dezmembreaza


Postări Recomandate

mai ai plugul acela de sub motor?

Tel 0745262471

Accidentat tare,toata fata praf,cadru stramb .Motor si spate bun.Exact nu m-am uitat nici eu ,zilele astea o sa-l curat si desfac ,ca sa pot face o lista de piese bune;azi numai l-am adus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai uplodat toata poza.mai pune odata pls!!

Nu stiu ce sa-i mai fac ,nu resesc nici o poza sa bag.sa fie ca merge net slab:

Pot sa-ti trimit cricul cu bucata de cadru cu prinderi si arcuri complet.Astfel ai putea suda tot sistemul pe cadrul tau.Atentie cu sudatul -jos bateria si desfacute mufele dela Ignition Unit.

post-11957-1167477220_thumb.jpg

Editat de karpatenwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca are semnalizari le vreau eu Cta fac?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut. am gpz modelul 93'. as avea nevoie de semnalizari fata, oglinzi , capac de la motor (nush cum ii zice:)) partea care se da jos cand reglezi supapele) , cric lateral,acceleratie (maner si in special partea de plastic pe care vin prinse cele 2 cabluri), maneta ambreiaj... si mai zic cand imi mai aduc aminte:)) daca poti sa imi zici ce ai \ ce nu ai si cat ar fii , as fii recunoscator. multumesc mult ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. am gpz modelul 93'. as avea nevoie de semnalizari fata, oglinzi , capac de la motor (nush cum ii zice:)) partea care se da jos cand reglezi supapele) , cric lateral,acceleratie (maner si in special partea de plastic pe care vin prinse cele 2 cabluri), maneta ambreiaj... si :lol: mai zic cand imi mai aduc aminte:)) daca poti sa imi zici ce ai \ ce nu ai si cat ar fii , as fii recunoscator. multumesc mult ! :cheers:

Pentru a regla supapele desfaci lat.stg cele 2 capacele de plastic ptr a cala pist.in pms si capacul superior de pe chiulasa ptr a regla sup.-care -ti trebuie ?

Cric lateral complet am -90ron,drehgas(blocul de lumini cu accel 2cabluri)-80 ron

restul pieselor cerute nu am :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Vizitator stress_L&P

sal indreptam fatza jugul,jambele,np,cadrul tre sa l vedem nu stiu...........e mai serios aci.....0723446040 msi

 

 

indreapta tu jugul si poate iti indreapta altul fata dupa ce cade!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

a... ghidonul cum e prins de jug?

ca la speedere sau ... are dracii de alea ... risere ... inaltatoare... ??

risere sunt doar la chopere.Este cu semighidoane.La ce te referi tu ii zice Superbikelenker care se prind de jugprin intermediul unei Placi de adaptare.

 

 

sal ma interesa si pe mine roata spate cu fura cu tot poti face o foto si s-o trimiti pe aliashec@yahoo.com

iti trimit maine foto roata spate si bascula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...