Sari la conținut

Dupa Gs500 Si Vfr750 Am Ajuns La Cbr600...


toply
 Share

Postări Recomandate

la multi km fara probleme!ai schimbat vfr-ul cu cbr?!?

 

Multumesc. Da, am schimbat vfr-ul cu cbr-ul pentru ca vroiam ceva cu un design mai nou, vfr o sa imi iau din nou dar ceva mai nou si cand o sa am o varsta mai inaintata, acum cred ca ma reprezinta mai bine cbr-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimba toba :D

 

S-o stapanesti sanatos, "nehotaratule" :D

 

Multumesc Thomas :finger: , chiar ca am fost cam nehotarat, dar sper ca acum sa imi placa mai mult CBR-ul si sa nu mai schimb asa repede motorul. Toba am de gand sa o schimb, o sa pun ceva de carbon.

 

sa o stapanesti sanatos,

curiozitate cam la ce bani ajunge una la fel ca as vrea sa schimb la vara nsr-ul meu cu una la fel ca a ta :banana:

 

Multumesc. A mea este din 1995, are 30.000 km si am dat pe ea 3.800 euro, cam mult dar merita banutzii, daca o sa ai rabdare si o sa cauti mai mult ca mine o sa gasesti si mai ieftina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Thomas :finger: , chiar ca am fost cam nehotarat, dar sper ca acum sa imi placa mai mult CBR-ul si sa nu mai schimb asa repede motorul. Toba am de gand sa o schimb, o sa pun ceva de carbon.

Multumesc. A mea este din 1995, are 30.000 km si am dat pe ea 3.800 euro, cam mult dar merita banutzii, daca o sa ai rabdare si o sa cauti mai mult ca mine o sa gasesti si mai ieftina.

 

 

 

Salut ! Si pe mine ma intereseaza exact acest model . Chiar sunt curios sa ne spui si noua ce impresie iti face acest motor . Am gasit una tot din 1995 cu 3500 euro , dar ma cam bate gandul sa iau de la o firma de leasing, din Medias. Acolo au mai multe motoare, din 1995-1998 , la preturi foarte variate . Abia astept sa ne spui si noua !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Si pe mine ma intereseaza exact acest model . Chiar sunt curios sa ne spui si noua ce impresie iti face acest motor . Am gasit una tot din 1995 cu 3500 euro , dar ma cam bate gandul sa iau de la o firma de leasing, din Medias. Acolo au mai multe motoare, din 1995-1998 , la preturi foarte variate . Abia astept sa ne spui si noua !

 

Salut, impresii prea multe nu pot zice momentan pentru ca nu am mers cu ea foarte mult dar din cat am mers imi place. De la Medias am luat-o si eu pe asta (de la firma aceea), si pretul ei intradevar este acolo 3.500 euro dar la acest pret se adauga TVA-ul si ajunge undeva la 3.800, exact cat am dat eu pe ea. Oricum daca poti, sa faci un drum la Medias ca ai de unde alege de acolo, sunt multe motoare ok. Bafta multa si sa ne vedem pe doua roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ia zi ,ai fost multumit de GS?Sunt multi pe forum care o blameaza si spun ca are motor de foen si altele.Te rog sa-mi raspunzi si sa-mi zici si ce ti-a placut si ce nu.De aia noua sa ai parte de ea fara julituri cu asfalt curat.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia zi ,ai fost multumit de GS?Sunt multi pe forum care o blameaza si spun ca are motor de foen si altele.Te rog sa-mi raspunzi si sa-mi zici si ce ti-a placut si ce nu.De aia noua sa ai parte de ea fara julituri cu asfalt curat.bunu.

 

De GS am fost foarte multumit...a fost prima mea motocicleta si am invatat multe cu ea...foarte manevrabila...consum bun...ce sa mai zic...foarte foarte multumit. Am renuntat la ea deoarece vroiam ceva mai puternic si putin mai sportiv. Dar recomand Gs-ul oricarui incepator (si nu numai incepatorilor). :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ia zi ,ai fost multumit de GS?Sunt multi pe forum care o blameaza si spun ca are motor de foen si altele.Te rog sa-mi raspunzi si sa-mi zici si ce ti-a placut si ce nu.De aia noua sa ai parte de ea fara julituri cu asfalt curat.bunu.

Nu cred ca a blamat-o nimeni...ca dvs vreti sa o puneti alaturi de un M5(nou) si sa ne spuneti ca il face la liniuta sau mai stiu eu ce alte blasfemii ieftine ,asta nu inseamna ca o jignim,ci doar suntem REALISTI :baldy: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga toply,sunt unii pe aceste forumuri care nu stiu decit sa murdareasca tot ce ating.Mai mult ca sigur ca nu au motor,nu au avut si nici nu o sa aiba pentru ca nu le plac,da se baga.Ca se baga nu-i nimic da se baga negind tot si toate si fac din niste discutii civilizate si constructive sa degenereze in mahalagism.A nega gs-ul insemna a nega o intreaga etapa in evolutia motociclismului din Romania si nununmai.Daca astia merg cu motoarele altora de aici si pina la colt si pe urma vin sa dea lectii,ce mai e de zis?Am vrut sa-i ignor,da prosti ignorati ajung sa creada ca au dreptate.Te salut si asfalt uscat.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Motocicleta mea a suferit un tratament de infrumusetare :drums: s-a schimbat destul de mult fata de cum era cand am luat-o... Am schimbat putin culoarea, am pus toba Viper, manete carbon...pozele vorbesc ...comparati-le cu cele care le-am pus prima data ... mie imi place mult ce a iesit :wave:

post-6714-1179957146_thumb.jpg

post-6714-1179957300_thumb.jpg

post-6714-1179957333_thumb.jpg

post-6714-1179957648_thumb.jpg

post-6714-1179957766_thumb.jpg

post-6714-1179957964_thumb.jpg

post-6714-1179957993_thumb.jpg

post-6714-1179958137_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare paint-job-ul....a transformat radical motorul....in primele poze parca i se arata varsta la motor...insa acum e chiar super...si sunt convins ca ai sa fii super multumit si de performantele ei..e un motor super pentru oras si nu numai.

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...