Sari la conținut

Parc auto Craiova


Psycho87
 Share

Postări Recomandate

Salutari. Apelez la colegii motociclisti din zona Craiova pentru ceva info despre un dealer auto. Am gasit o masina si sunt interesat de achizitie dar nu as vrea sa merg 400+ km pana acolo si sa am surprize neplacute.

Acestea fiind spuse ma ajuta cineva cu info, pareri sau poate chiar cunosteti lume care a achizitionat de la Darik Auto ?

 

Adresa luata de pe autovit - BIBESCU,NR 5 - 200396

Craiova, judet Dolj (Romania)

 

Link tot pe autovit catre anunturile vanzatorului - http://darikauto.autovit.ro/

 

Astept cu interes rapsunsurile voastre.

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze mai detaliate ar ajuta foarte mult. Am vorbit deja cu un coleg de pe forum despre asa ceva. Sunt constient de situatia cu firme si datorii, dar cel putin dupa o verificare pe mfinante.ro se pare ca totul ar fi in regula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă îți face factura nu e nevoie de fiscal, numai dacă faci contract de vânzare cumpărare. Sau nu?

 

 

eu cand am adus masina din afara printr o firma mi-au dat o declaratie ca masina este "marfa" si nu a fost mijloc fix ca sa am nevoie de fiscal. Sper ca nu gresesc ce am zis,dar o sa verific maine dosarul sa spun exact. Cred ca depinde cum a contabilizat auto

» Post actualizat in 22 Feb 2016 19:17

 

 

Toate masinile din anuntul lui darikauto 100% au km dati inapoi, mai ales ka-ul :crack:

 

eu cred ca 90% din masina sh au km dati inapoi. La mana a 2 a nici nu cred ca te mai uiti la km si la stare. Neaparat verificare la tot si toate si aia e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Km dati inapoi ar fi cea mai mica problema din punctul meu de vedere. Sunt constient de faptul ca atunci cand cumperi o msaina second va trebui sa mai investesti in aceasta daca vrei sa te tina cativa ani. Din acest motiv aleg ceva mai ieftin dar si pentru ca imi place acest model

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...