Sari la conținut

Ce Tobe Ziceti Sa Pun


DEXXTER MOBRYSTU
 Share

Postări Recomandate

mobra oricum e zgomotoasa ! :haha:

alte tobe? :D mai mare zgomot si

consum necontroat :finger:

mobra atuncci nui buna cand un

destept isi baga inteligenta in ea :P

laso asa cum a dato fabrica curata numa

toba si vezi ce surprize ai la deal :D :lol:

 

mobra oricum e zgomotoasa ! :-L

alte tobe? :haha: mai mare zgomot si

consum necontroat :banana:

mobra atuncci nui buna cand un

destept isi baga inteligenta in ea :lol:

laso asa cum a dato fabrica curata numa

toba si vezi ce surprize ai la deal :D :lol:

am umblat 3 ani pe muntii baisorii cu MOBRA nemodificata

in 2 persoane ;) cat i dai atata cere :crack: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune-i o toba de hoinar sa arate mai sport si las-o asa....eu am pus o alta toba "galagioasa" pe un mz de 125 si crede-ma ...nu merita..se aude mai tare dar nu mai frumos..

Pe mz rt 125 a lui cristi nu? :finger:

Ultima data cand l-am vazut prin iasi avea toba originala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si ce mai astepti ....... poza

asta e fostul meu MZ125....eu asa mi-am pus tobe....daca asa ceva ai in minte cand zici 2 tobe....ai aici exemplul :crack:

post-13995-1167406640_thumb.jpg

post-13995-1167406759_thumb.jpg

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e fostul meu MZ125....eu asa mi-am pus tobe....daca asa ceva ai in minte cand zici 2 tobe....ai aici exemplul :crack:

CUM SUNAU SAU NU AI APUCAT SA MERGI CU IA DIN CATE ARATA... NU TE JICNESC DAR NU O PREA AI CU PENSULA SAU AI VOBSIT-O CAND AI VOBSIT SI GARDU COARNELE CRED CA AI TAIAT TEAVA DE LA GAZE NU .. MACAR CU CAT AI DAT-O SI PE UNDE MAI E

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUM SUNAU SAU NU AI APUCAT SA MERGI CU IA DIN CATE ARATA... NU TE JICNESC DAR NU O PREA AI CU PENSULA SAU AI VOBSIT-O CAND AI VOBSIT SI GARDU COARNELE CRED CA AI TAIAT TEAVA DE LA GAZE NU .. MACAR CU CAT AI DAT-O SI PE UNDE MAI E

NU AM GARD...STAU LA BLOC :crack:

de ce te mai intereseaza pe unde e ..parca ziceai k nu e o "OPERA DE ARTA"

frate NU VREAU SA TE JIGNESC(vorba ta) dar cu atitudinea asta a ta nu o sa primesti prea mult ajutor

 

{si da am circulat cu ea(mergea foarte bine)} ce pot sa-ti zic e ca am bagat o groaza de bani in ea si a meritat--mz-ul ala l-am facut la 15 ani

 

ai aici si Easy riderul in original(HD).......intradevar cu crom nu cu "bronz" dar oare si ala o fii avand "coarnele"(ghidonul) de la teava de gaz :crack:

 

ui si cu actualul meu simson la care inca mai am de lucru...

mobra mea....

 

ARATANE SI NOUA UN MOTOR FACUT DE TINE ca sigur esti un mare maestru :angryfire:ai mai avut ceva decat MOBRA?

un an nou fericit si tie!!!!

post-13995-1167426943_thumb.jpg

post-13995-1167427147_thumb.jpg

post-13995-1167427201_thumb.jpg

post-13995-1167427253_thumb.jpg

post-13995-1167427733_thumb.jpg

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai sa nu te superi pe mine k am ras de tine fiecare face motorul cum poate .. poti sa imi spui si mie unde pot gasii un cadru ceva cam ca de la mz.. ma poti ajuta.... are cineva un motooor aproape nou MZ125

aproape nou si pe gratis,nu?bai copile nu mai visa si pune osul la treaba ca nu iti da nimeni motor bijuterie pe de-a moaca.si vorba lu niku chopper sa razi de altii atunci cand tu te poti mandri cu ceva mai bun.howgh!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aproape nou si pe gratis,nu?bai copile nu mai visa si pune osul la treaba ca nu iti da nimeni motor bijuterie pe de-a moaca.si vorba lu niku chopper sa razi de altii atunci cand tu te poti mandri cu ceva mai bun.howgh!

APROAPE NOU..........am vazut si eu unul pierdut pe strada(ala sigur era gratis) :hug:

 

kyvacka: :crack: ......................... :crack: :crack: :cheers: :P :blink:

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUM SUNAU SAU NU AI APUCAT SA MERGI CU IA DIN CATE ARATA... NU TE JICNESC DAR NU O PREA AI CU PENSULA SAU AI VOBSIT-O CAND AI VOBSIT SI GARDU COARNELE CRED CA AI TAIAT TEAVA DE LA GAZE NU .. MACAR CU CAT AI DAT-O SI PE UNDE MAI E

 

 

 

am vazut intr-un topic k ai 17 ani.......si eu am 17 ani si cred k am putea sa ne comparam: ai vazut mai sus ce motoare am facut eu pana la 17 ani pe cand tu necajesti o mobra----si sa sti ca sunt convins de faptul K FIECARE CE POATE,CE ISI PERMITE(poate nu ai posibilitati ceea ce nu iti arunca nimeni)dar ai putea macar sa iti ti gura si sa nu mai vorbesti aiurea...tu ceri ajutorul unor oameni de treaba....care te ajuta....insa tu vorbesti la batjocura :crack:

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai tu asa ceva ////???????????????????

ce SCOOR

 

ce topic e deschis si ce se vb aici :crack:

 

vezi ca facuse csman o toba interesanta pt minsk....mie mi-a placut...cauta cateva pagini inapoi...spor la treaba :crack:

 

ombre...nu prea merita customizata mobra...sincer...dar, daca tie iti place si vrei asta, ne arati ca esti cu adevarat un pasionat...ma bucur...dar nu te lua de oamenii care chiar fac treaba buna...

 

mz-ul lui Niku o avea el lucruri nedetaliate da era muncit, cu pasiune, si a iesit interesant :crack:

 

de simsonu omului, nu mai zic nimic ca mai rau mi-am facut draci cand l-am vaz prima oara :cheers: superb de-a dreptul...

 

spor la treaba cu mobra...baga si tu o poza-2 cu ea sa o vedem :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUM SUNAU SAU NU AI APUCAT SA MERGI CU IA DIN CATE ARATA... NU TE JICNESC DAR NU O PREA AI CU PENSULA SAU AI VOBSIT-O CAND AI VOBSIT SI GARDU COARNELE CRED CA AI TAIAT TEAVA DE LA GAZE NU .. MACAR CU CAT AI DAT-O SI PE UNDE MAI E

Nu te jiCnesc, dar nu prea le ai nici cu motoarele din cate vad si nici cu limba romana. :crack:

Nu mai judeca motoarele altora. Am vazut si in alt topic cum te mirai ca se pot pune trei segmenti pe piston de mobra sau hoinar. Nici cu evacuarea la motoarele in 2 timpi nu stai prea bine. Nu am nimic cu asta, dar mai bine te uiti in oglinda inainte sa critici in stanga si in dreapta... pentru ca din cate vad critici munca unui om care a modificat puternic niste motociclete. Si cand zic ca a modificat nu ma refer la voBsit.

Bafta cu toba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te jiCnesc, dar nu prea le ai nici cu motoarele din cate vad si nici cu limba romana. :crack:

Nu mai judeca motoarele altora. Am vazut si in alt topic cum te mirai ca se pot pune trei segmenti pe piston de mobra sau hoinar. Nici cu evacuarea la motoarele in 2 timpi nu stai prea bine. Nu am nimic cu asta, dar mai bine te uiti in oglinda inainte sa critici in stanga si in dreapta... pentru ca din cate vad critici munca unui om care a modificat puternic niste motociclete. Si cand zic ca a modificat nu ma refer la voBsit.

Bafta cu toba!

 

 

:crack:............. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

niku chopper ai respectele mele. Felicitari pentru mz si pentru simson.

dexxter iti propun -sa pui mana pe cartea de gramatica si sa mai inveti limba romana daca vrei sa iei BACul.

-sa modifici macar jumatate cat a modificat Niku chopper si sa ne arati si noua ce a iesit.

 

 

 

 

 

 

 

inca o data respectele mele niku.

 

 

va urez sarbatori fericite si un an nou cat mai incarcat de reusite. succese nebanuite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...