Sari la conținut

Bucuresti: Ajutor verificare motocicleta la cumparare


Postări Recomandate

Salutare,

 

Am un prieten in Bucuresti, incepator, care a pus ochii pe un Hornet 2007, si ar vrea duminica ( 6 martie) sa mearga sa vada motocicleta.

Are rugamintea pentru cine are putin timp liber si vrea sa dea o mana de ajutor, sa mearga cu el la vanzator si sa faca o verificare a motocicletei. Ideal ar fi sa fie o persoana cu experienta, care a mai cumparat motociclete si stie la ce sa se uite si ce sa asculte.

 

Un numar de contact este: 0746 927 051 - Alexandru Neagu - sau eventual lasati-mi numarul aici sau in privat si va suna el.

 

In schimb face o cinste cu ceva beri sau o lectie de tobe, este colegul meu de trupa. guitar.gif

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zii sa intre aici, sa il sune pe cezar sau adi sa faca o programare pentru luni sa se duca cu ea acolo. Eu am platit 250 de lei pentru o inspectie d'asta si au fost cei mai buni bani investitit, la modu verificat TOT, demontat rezervor, test compresie la motor, furca, TOT, plus ii face frumos o lista cu ce are de schimbat la ea si cat costa. Asa stie exact ce are si cat o sa-l coste, partea proasta e ca daca nu e in regula o sa piarda aia 250 de lei, dar mai bine 250 decat 2-3-4000 cat da pe motor.

 

/index.php?/topic/537449-bucuresti-gara-obor-grant-racing-garage-service-general/?hl=%2Bracing+%2Bgarage

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...