Sari la conținut

Mi-am uitat casca pe masina in Bucuresti.


Postări Recomandate

ba nu din pacate,cert este ca am ramas fara casca si ochelari,daca era la mine in fata blocului nu era panica ,nu o lua nimeni dar in tineretului uite ca am uitat casca pe masin si a disparut.Cineva s-a lipit de ea ca si cocosatul de gard

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nu din pacate,cert este ca am ramas fara casca si ochelari,daca era la mine in fata blocului nu era panica ,nu o lua nimeni dar in tineretului uite ca am uitat casca pe masin si a disparut.Cineva s-a lipit de ea ca si cocosatul de gard

Se pare ca nik-ul ti se potriveste.. de curiozitate a cui era masina? Intreb si eu ca daca era masina mea gaseai casca dar nu mai aveai ce face cu ea..

Editat de TM96UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum spunea cineva !

stai pe olx si pe jumatate si altele de genu !

"gasitorul" nu as crede ca este motorist ! astia de calaresc motoare sunt oameni ok si stiu ce-neamna sa-ti pierzi dovleacu ! majoritatea !

bafta la recuperat ! si alta data ..ai grija sa nu-ti mai pierzi capul ca traim in romania !

Editat de crazy_mouse_87
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erai invitatul meu,dar poate gaseai cauciucurile taiate,asta in spirit de gluma


» Post actualizat in 05 Mar 2016 23:30

am rugat poate stie cineva ceva de casca,nu e o pierdere mare mai mult ma oftic de ochelari,erau cadou de la un prieten, dar vad ca se baga in seama toti agaricii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...