Sari la conținut

Nu Mai Incerc Sa Educ Incepatorii


Vizitator stress_L&P
 Share

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

de fiecare data cand cineva ma intreaba ceva despre comunistele 2t si eu le raspund... nu fac! tot cum vrea "mushii" lui face! ca sa ajunga pana la urma la concluzia ca daca ma asculta pe mine ajungea mai ieftin per total si cu un motor mai fiabil! asa ca ii las sa invete pe pielea lor! eu am obosit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fiecare data cand cineva ma intreaba ceva despre comunistele 2t si eu le raspund... nu fac! tot cum vrea "mushii" lui face! ca sa ajunga pana la urma la concluzia ca daca ma asculta pe mine ajungea mai ieftin per total si cu un motor mai fiabil! asa ca ii las sa invete pe pielea lor! eu am obosit!

daca ma intreaba un nevinovat ceva ce sai zic?

ca mam saturat ?sau sal ajut?stiu ca teai urat dar macar fai cu farul la

ala [nevinovat si DUTE ]lasal pe margine ca vine altul care nui face cu farul dar il ajuta :finger:

NU STI8U DACA INTELEGI CEAM ZIS?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

nu era vorba de lasat pe drum... la propriu! dar am inteles si la ce te-ai referit tu!

 

ca sa inteleaga toata lumea: ma refeream doar la educatie, daca il vad pe unu' cu motorul mort pe marginea drumului ma opresc, indiferent de motorul pe care il are el sau de motorul pe care sunt eu! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu era vorba de lasat pe drum... la propriu! dar am inteles si la ce te-ai referit tu!

 

ca sa inteleaga toata lumea: ma refeream doar la educatie, daca il vad pe unu' cu motorul mort pe marginea drumului ma opresc, indiferent de motorul pe care il are el sau de motorul pe care sunt eu! :D

daca este ANTITALENT :banana: TE INTELEG :finger: :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

daca este ANTITALENT :D TE INTELEG :finger: :D

 

 

nu e vb. numai de antitalent, este si despre incapatzanare/arogantza! mai ales despre ultimile doua! si daca mai este si vorba de o combinatzie dintre 2 sau toate 3 atunci.... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma intreaba un nevinovat ceva ce sai zic?

ca mam saturat ?sau sal ajut?stiu ca teai urat dar macar fai cu farul la

ala [nevinovat si DUTE ]lasal pe margine ca vine altul care nui face cu farul dar il ajuta :finger:

NU STI8U DACA INTELEGI CEAM ZIS?????

 

Am orbiiiiit !!!

 

de fiecare data cand cineva ma intreaba ceva despre comunistele 2t si eu le raspund... nu fac! tot cum vrea "mushii" lui face! ca sa ajunga pana la urma la concluzia ca daca ma asculta pe mine ajungea mai ieftin per total si cu un motor mai fiabil! asa ca ii las sa invete pe pielea lor! eu am obosit!

 

Da, ma, dar asta banuiesc ca se intampla doar o data cu fiecare, nu? Daca ajunge omu' a doua oara la sfatul tau banuiesc ca nu mai face dupa capul lui dupa ce a vazut ca prima data ai avut dreptate. Asa ca eu zic sa insisti, macar de dragul motocicletelor lor, daca nu de dragul oamenilor. Si in plus probabil ca majoritatea sunt incepatori asa ca trebuie sa le acorzi circumstante atenuante. Si eu am facut prima data de capul meu si m-am fript dar acum intreb de o suta de ori pana sa ma apuc de ceva. (Bine, pe mine nici nu prea a avut cine sa ma mediteze prima oara...eram cam singur pe problema). Asa ca nu te demoraliza si da-i 'nainte.

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fiecare data cand cineva ma intreaba ceva despre comunistele 2t si eu le raspund... nu fac! tot cum vrea "mushii" lui face! ca sa ajunga pana la urma la concluzia ca daca ma asculta pe mine ajungea mai ieftin per total si cu un motor mai fiabil! asa ca ii las sa invete pe pielea lor! eu am obosit!

 

offtopic : tu erai "justitiarul " indignat de adulterul altora?

 

Daca da am citit raspunsurile tale in acel topic si este clar ca n ai inteles nimic din ce ti s a raspuns.

 

 

Daca nu imi cer scuze de confuzie si asa cum spuneam si acolo (pe alt subiect ) -nu fii ca cel care moare de grija altora.

 

Intre a fi un om inimos si cu dorinta de ajuta pana la a fi ..mai putin dotat intelectual e doar un pas.

Invata sa spui NU si sa faci ce i bine . Nu ce se spune ca ar fi bine..

 

lma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stress L&P, stiu ca de cele mai multe ori iti vine sa-i dai cu capu de pereti, cunosc senzatia, dar daca macar 5 din 10 oamenii care te-au intrebat si au zis ca nu fac au recurs la sfatul tau in final atunci eu zic ca trebuie sa continui.

 

Sarbatori fericite si un an nou plin de bucurii :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer e pacat, ca tu chiar le ai spre deosebire de multi altii.

Dar te cred ca uneori nu vrei sa iti mai bati capu` si ai obosit, decizia iti apartine, poti fi mai selectiv cui ii dai sfaturi dar nu uita ca pentru multi comunistele sunt singurele motoare pe care le vor avea si chiar daca devine o "arta pierduta" cum sa repari cap coada una, e bine ca mai dai peste astfel de persoane care le stiu la perfectie si te lamuresc ce ai de facut cand ai o problema la ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...