Sari la conținut

Care Sunteti Din Braila Bai


FlorinSg
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu prea se vorbeste pe forumu asta !

Florine stabileste odata ora, ziua si locul in care sa ne intalnim si noi , deja se face vara

ai spus ceva legat de un club dar ai lasat-o balta

 

 

da.....cativa am infiintat o grupare de motoristi ......ne poti deosebi in trafic daca ne vezi...

de intalnit ne intalnim in trafic sau la intruniri.....eu personal nu mai ies la primarie de un an de zile....chiar de vara trecuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...

/index.php?showtopic=437987

sau acii

http://motociclism.ingalati.net/viewtopic....3&start=135

acii sunt pozele de la mica petrecere braila galati tulcea constanta

Mesaj completat

poze din plimbarea care am facut-o gasca din braila impreuna cu baieti din tulcea

http://motociclism.ingalati.net/viewtopic....01&start=90

Mesaj completat

in braila se va organiza mosu pe motoreta...care vrea sa participe sa ia leg cu mine sau orce membru on the road to heaven pt informatii

Mesaj completat

doua poze de la plimbarea de duminica la han facute de un reporter in trecere

http://www.viata-libera.ro/articol-Cu_%E2%...in_judet_2.html

Mesaj completat

pt ca la galati am participat cativa mobristi din braila in 2007 si 2008 si a fost un succes ,in braila actiune Mos craciun vine pe mobre se va tine pe data de 23 decembrie ora 12 si poate sa participe cine vrea...

contributia la noi e de 25 lei de motociclist....vom fi imbracati in mosi si daca vremea e buna mergem cu motoarele...bani se vor strange pan in 20 decembrie.

vom merge la casa de copii Rulda din radu negru....suntem deja in jur de 12 care vin sigur..sper sa ni se alature si BBC ul

pt intrebari si alte chestii puteti lua leg cu mine acii pe forum sau mess florin_sgate

Mesaj completat

o poza

Mesaj completat

/index.php?showtopic=437987

sau acii

http://motociclism.ingalati.net/viewtopic....3&start=135

acii sunt pozele de la mica petrecere braila galati tulcea constanta

Mesaj completat

poze din plimbarea care am facut-o gasca din braila impreuna cu baieti din tulcea

http://motociclism.ingalati.net/viewtopic....01&start=90

Mesaj completat

in braila se va organiza mosu pe motoreta...care vrea sa participe sa ia leg cu mine sau orce membru on the road to heaven pt informatii

Mesaj completat

doua poze de la plimbarea de duminica la han facute de un reporter in trecere

http://www.viata-libera.ro/articol-Cu_%E2%...in_judet_2.html

Mesaj completat

pt ca la galati am participat cativa mobristi din braila in 2007 si 2008 si a fost un succes ,in braila actiune Mos craciun vine pe mobre se va tine pe data de 23 decembrie ora 12 si poate sa participe cine vrea...

contributia la noi e de 25 lei de motociclist....vom fi imbracati in mosi si daca vremea e buna mergem cu motoarele...bani se vor strange pan in 20 decembrie.

vom merge la casa de copii Rulda din radu negru....suntem deja in jur de 12 care vin sigur..sper sa ni se alature si BBC ul

pt intrebari si alte chestii puteti lua leg cu mine acii pe forum sau mess florin_sgate

Mesaj completat

o poza

din cauza ca pe 23 majoritatea muncesc s-a schimbat data ....pe 20 duminica va fi actiunea....banutii se strang pan pe 18

post-14936-1259490553_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
salut bikeri braileni! stie cineva in braila un club de dirt-track? este in legatura cu furtul unei casti Enduro! mai multe detalii pe link : /index.php?showtopic=462986

intra in legatura cu cei care au raspuns in topicu asta poate gasesti pe vreunu din acel club

 

/index.php?showtopic=363339

Mesaj completat

se pare ca anu asta am reusit cativa care ne-am strans sa facem fericiti cei 8 copilasi de la o casa de copii

din pacate nu am putut iesi cu mobrele desi am incercat

de acolea am trecut prin panze unde s-a tinut concerte de muzica folk

sa speram ca la anu se vor strange mai multi din motoristi din braila ....multumim si celor din gatati care au participat :laugh:

post-14936-1261393118_thumb.jpg

post-14936-1261393136_thumb.jpg

post-14936-1261393153_thumb.jpg

post-14936-1261393166_thumb.jpg

post-14936-1261393186_thumb.jpg

post-14936-1261393200_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intra in legatura cu cei care au raspuns in topicu asta poate gasesti pe vreunu din acel club

 

/index.php?showtopic=363339

Mesaj completat

se pare ca anu asta am reusit cativa care ne-am strans sa facem fericiti cei 8 copilasi de la o casa de copii

din pacate nu am putut iesi cu mobrele desi am incercat

de acolea am trecut prin panze unde s-a tinut concerte de muzica folk

sa speram ca la anu se vor strange mai multi din motoristi din braila ....multumim si celor din gatati care au participat :laugh:

 

FELICITARI :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multam domnu gabi....a fost un nimic in comparatie cu ce am putea face daca am fi mai uniti si noi in zona asta macar la unele evenimente

Editat de FlorinSg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine-mi spune si mie cum sunt drumurile prin Braila. Vreau sa vin di Constanta pana la voi zilele astea si mi-ar prinde bine niste informatii. Sosesc pe moto desigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine-mi spune si mie cum sunt drumurile prin Braila. Vreau sa vin di Constanta pana la voi zilele astea si mi-ar prinde bine niste informatii. Sosesc pe moto desigur.

 

salut

in unele parti e asfalt uscat chiar dar in unele mai e gheata, umezeala ....pe centura e uscat

Mesaj completat

Salut.

In sfarsit am fost acceptat pe site :D

Sunt Tibi, Braila ....am un Derbi GPR 50

 

salut, bine ai venit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

in unele parti e asfalt uscat chiar dar in unele mai e gheata, umezeala ....pe centura e uscat

Mesaj completat

Mersi mult mosu'. Am sa tin cont. Aveti grija de voi si sa ne vedem cu bine. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fii sanatos

 

 

sarbatori fericite tuturor

Mesaj completat

maine la ora 12 pt cine vrea sa scoata mobra la o tura scurta mergem pan la chiscani la cateva gogosi

ne gasim in fata la cinema bulevard

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
pt o prima plimbare de anu asta a fost super mai ales ca s-a terminat cu un gratar la garaj

Mesaj completat

http://motociclism.ingalati.net/viewtopic....1&start=240

 

 

poze de la petrecerea de aseara la mine la garaj

 

 

Man ,,, unde gasesc topicul cu baietii din braila??? sunt din braila si miam luat motor mai nou si ... nea vreau sa intru si eu in clan... poate imi zici si mie unde e e topicul ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man ,,, unde gasesc topicul cu baietii din braila??? sunt din braila si miam luat motor mai nou si ... nea vreau sa intru si eu in clan... poate imi zici si mie unde e e topicul ...

 

 

este un forum facut in zona galati braila tulcea uite link http://motociclism.ingalati.net/index.php?...cf1cee85....tre sa te inregistrezi sa poti face comentarii si sa vezi ce e pe acolo

suntem cativa din gl si br care am pus bazele unei gasti nu clan sau club... unii mai vechi altii mai noi etc pe la pietre nu prea iesim dar sunt baieti pe acolo cum zice si gabi mai multi in weekend.....sa ne auzim cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te duci in chercea si mergi pe comuna din paris dinspre rm sarat inspre focsani faci la dreapta pe deva si e acolo un atelier ...........intrebi acolo fac aia acolo fel de fel de kkturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

vineri la ora 6 dimineata se pleaca catre intrunirea de la predeal , punct de intalnire e peco omv buzaului colt cu centura la 6 fara 10....duminica cand se sparge gasca la predeal facem transfagarasanu ca tot suntem prin zona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...