Sari la conținut

B 44 KAJ


RaYnU
 Share

Postări Recomandate

Încă mai trăiesc cu mâna operată la,pieptul zdrobit si amnezie

mana e in ghips sau au intarit-o cu titan? ce anume ai la torace? fracturi / fisuri sau doar contuzii? CT-ul de cap a iesit ok?

cum merge cu amnezia? ti-amintesti ceva din accident?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va mulțumesc la toți pentru grija si urări. La fel as fi făcut și eu. Am o plăcută în mana si operația este ok. Am adus mobra acasă și ar fi: carena fata+laterala stânga,far fata ,radiator,capac motor stânga, poate air ram stânga, sper ca furca e ok. Va țin la curent. Dacă cineva are piesele sh sau noi să îmi dea msg . Mulțumesc

» Post actualizat in 28 Aug 2016 09:15

La piept sunt doar contuzii iar cu capul nu eram bine nici înainte. Ct-ul a fost ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca politia notase avarii si pe dreapta. Mai ales ca ai capacul de motor spart pe partea aia, eu zic sa ceri bani si pe avariile de pe partea dreapta. Presupunand ca ai de la cine :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Din păcate am văzut acelasi model de accident alaltaieri. Din fericire fără victime; ieri a fost un accident pe strada Traian cu str . Energiei iar astăzi o seferita grăbită și-a pus mâinile în cap după ce l-a lovit în spate pe un motociclist oprit pe linia de tramvai la crangasi.... Adică dă-o în puii mei ... Poate mai trebuie un marș moto..

Editat de marinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...