Sari la conținut

Accident Sinaia Honda CBR!


pyter82
 Share

Postări Recomandate

» Post actualizat in 12 Sep 2016 12:36

Se pare ca tu ai o problema cu el! Il Cunoști personal de iti dai cu părerea? Eu il cunosc destul de bine si nu cred ca esti in măsura sa judeci pe nimeni si mai ales sa iti Bati capul daca împrumuta sau ce face el cu motoarele!

» Post actualizat in 12 Sep 2016 12:52

» Post actualizat in 12 Sep 2016 12:36

Se pare ca tu ai o problema cu el! Il Cunoști personal de iti dai cu părerea? Eu il cunosc destul de bine si nu cred ca esti in măsura sa judeci pe nimeni si mai ales sa iti Bati capul daca împrumuta sau ce face el cu motoarele!

Editat de Bal00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci nu i-a sarit nenorocitul de stalp in fata cand facea si el un wili cinstit? , sau nu facea wili? sau l-a lovit stalpul din spate?

 

 

 

la primele cazaturi eu am cautat alti vinovati, nisip, apa, cauciucuri... dupa aia mi-am dat seama ca sunt nub

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am oprit sa-l ajut in orice mod cu putinta! Omul era putin socat de cele intamplate, mai ales ca din spusele lui, motocicleta era imprumutata! A refuzt solicitarea unei ambulante, chiar si la sosirea catorva pompieri, unul din ei era imbracat in echipamentul specific SMURD, acestia avand sediul la mica distanta de locul accidentului. Am decuplat contactul si am scos cheia pentru a preveni un eventual incendiu, deja se scurgea benzina din ea!

Asa fac oamenii loviti din spate, nu? Refuza sa cheme politie sau ambulanta...

» Post actualizat in 12 Sep 2016 15:31

Nu cred ca sunteți in măsura sa va dați cu părerea, atâta vreme cat nu ati fost de fata! Omul a fost lovit in partea din spate, si asta a dus la inevitabilul accident! Mai întâi informati-va si apoi acuzați! Băiatul nu se da de azi pe maine pe motor! Are ceva experiența in spate, si nici un accident pana in prezent!

Nu vrei sa ii aperi virginitatea morala in alta parte? De ex fata de unii carora le pasa? Aici pe forum e un motociclist anonim care a facut buba. La voi in sat o fi superstar, du-te acolo cu scuzele si circumstantele atenuante Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai mah...are ceva experienta IN SPATE?pai e clar atunci:de la greutatea experientei a cazut pe spate in wili.

@superbec:nici el nici wili-ul nu erau cinstiti,de aia s-a intamplat nenorocirea.

@Xael:man,cu superstarurile ascunse de ochii lumii nu te pui.nu vezi ca au chiar si avocati forumisti?


» Post actualizat in 12 Sep 2016 20:45

Băiatul nu se da de azi pe mainede azi de ieri pe motor! Are ceva experiența in spate, si nici un accident pana in prezent!

fixed it for you!normal ca nu se da de azi PE MAINE pe motor,se de azi si maine nu,ca nu mai primeste motoare de imprumut pt gainarii in trafic.logic, domnul avocat din oficiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...