Sari la conținut

TURCIA 2017


MIHAI VARADERO
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si legat de separarea echipei chiar mi-ai dat o idee. In Alpi anul trecut eram unii buni, unii rai si unii neutrii. De data asta cum o sa fim ???


» Post actualizat in 29 Jan 2017 14:27

Virgil: nu vrei sa fi tu capitanul nostru ??? Si promit ca noi toti te vom asculta orbeste !!!


» Post actualizat in 29 Jan 2017 14:28

Tu vei stabili traseul, unde ne oprim, unde mancam de pranz si chiar unde dormim !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahahaha!!! Nu ştiam că Dan e Anarhist!!! :lol:

Eu n-am treabă cu politica, aşa că puţin îmi pasă care ce şi cum e, anarhist, nihilist, etc, atât timp cât nu e trepanat :D

 

P.S. Eu zic că pe anarhisti să-i trimitem cu Beatrice în India şi Nepal, am înţeles că mai are nevoie de vreo 2-3 voluntari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lancelot: deja l-au recrutat si pe Mariusica !!! Dar si asa gasesc ca avem un avantaj noi aia mai potoliti !!! Vor fi ei cei care deschid formatia si daca cumva apar barbosii din stat islamic in mod sigur se sperie de ai nostrii si fug care încotro !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manuel. Pui niste intrebari foarte grele. Nu prea stiu ce sa raspund. Dar in mod sigur se pare ca apa, aerul si fraierul nu dispar niciodata !!! Voi stiti la ce ma refer !!!

Mihai, influentati unul de catre celalalt, ati ramas cramponati amandoi intr-o marota a trecutului si nu mai puteti iesi din a judeca dupa un stereotip creat destul de artificial mai de mult. Acum este timpul impacarii si al intelegerilor intre oameni mai ales intre cei cu pasiuni comune pentru ca lupta trebuie dusa impotriva coruptiei si a hotiei, nu a noastra impotriva noastra.

Viata poate fi frumoasa si se pare ca Vlad pe care il tot aduci in discutie, face ture frumoase in care lumea se imprieteneste si se simte bine. De altfel si noi ne-am cunoscut si am ramas prieteni inca din 2009 in prima excursie in Alpi, fapt pentru care ii sunt recunoscator lui Vlad si ca am cunoscut oameni de nadejde ca voi, cu care am facut apoi nenumarate ture impreuna de care cu drag ne aducem aminte, nu?

Cei care pleaca in ture organizate de oricare de pe aici au de castigat placere si prietenie!

Calatorie placuta tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane vezi daca stai in piata, ai timp sa scrii mult si frumos! Sincer imi place! Mult succes in continuare si abia astept sa ne vedem la o tura de reacomodare.

Multumesc Manuel, oamenii de calitate stiu sa aprecieze, nu ca altii!

Si sincer sa fiu, simt ca esti o cauza recuperabila si de aceea astept poze de la protestul copiilor care inca are loc in Piata!

Sunt acolo, desigur si parinti care se vor putea uita in viitor in ochii copiilor lor, Doamne ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as fi curios de o estimare de buget pilot+pasager

Macs, 100..120 euro/zi pt un pilot si motocicleta si 150 euro/zi pentru doi pe o motocicleta. Cazarile in Turcia vor fi intre 20...30 euro/camera indiferent daca o iei singur sau la dubla.

Deci pentru tine 9 zile * 150 e = 1350 euro.

 

Bine ai venit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa vorbim cu baietii cu care vrem sa mergem in Alpi si sa mergem pe mana lui Vlad. Dar sa ne grabim ca locurile sunt limitate. Si atunci o sa poti presta in fiecare zi. Chiar nelimitat !!!

» Post actualizat in 04 Feb 2017 16:53

Ca esti tare dornic sa prestezi. Si cand termini cu seful treci la ceilalti !!!

» Post actualizat in 04 Feb 2017 16:57

Si nu te baza ca sunt la 10000km distanta. Vezi ce dai pe gura ca ma intorc nu raman aici !!!

» Post actualizat in 04 Feb 2017 17:00

Ca poate ma enervez si nu ma mai stapanesc. Si vorbesc de niste oameni de mare calitate !!!

» Post actualizat in 04 Feb 2017 17:01

Doctori, avocati si altii !!!

» Post actualizat in 04 Feb 2017 17:12

Si Manuel pana astazi nu era de calitate. Asa spuneai chiar tu. Ca a votat ca are interese materiale. Acum el e de calitate si altii nu. Ai verticalitate de stii tu ce !!!

» Post actualizat in 05 Feb 2017 06:20

Macsule. Nu vom depasi 100 euro pe zi. Altceva ce mai faci ??? Cum merg afacerile ca am mai vorbit de mult timp !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai aprofundat bine scoala, Mihai, ca dupa atatia ani nu scapi de metehne :-)

 

Cred ca va las cu tura de Turcia si o sa merg cu Plescoi In Ucraina si Polonia.

O sa fie cam in aceeasi perioada.

Dar gasca aia a fost in fiecare seara in strada si asa ca in casti nu o sa vorbim decat de ceea ce ce vorbeam noi inainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai fac nimic, de 8 luni sunt somer dar nici somaj nu iau

Caut sa vand motorul sa iau si eu unul mai de doamne'ajuta

Strang bani de tura asta de turcia daca nu depasim 100€ pe zi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Virgil: singura noutate este ca o sa facem tura exact cum ai anticipat tu. Incepem roata pe partea de sud. Asta ca sa castigam ceva zile mai calde pe partea de litoral a marii Egee.

 

Prieteni, cum stati cu planurile de Turcia ?...pe ce strazi mergeti ?

Erdogan a lansat o amenintare ingrijoratoare: "Niciun european din aceasta lume nu va mai merge in siguranta pe strazi"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...