Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Valabil ....foto la pag. 385

Inca pe stoc :bounce:.... + piesele de Simson sport ce se vad in foto 450 lei toate .

Ar mai fi si un grup complet de Simson sport 200 lei .

post-29942-0-56446100-1330595667_thumb.jpg

post-29942-0-69854300-1330595700_thumb.jpg

post-29942-0-62294200-1330595767_thumb.jpg

post-29942-0-71197700-1330595805_thumb.jpg

post-29942-0-64850400-1330595839_thumb.jpg

post-29942-0-86395500-1330595897_thumb.jpg

post-29942-0-14233400-1330595939_thumb.jpg

Editat de ioneld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca tot n-o ajuns in Bucuresti? Chiar cu avansul dat?

 

Relativ la prima postare, era ceva cu exclus biciclete DHS. O sa fii uimit daca vii pe la mine pe la garaj sa vezi o scula DHS care-ti lasa cura cascata. Fac si aia lucruri OK, dar le fac pe bani adevarati. Preturile sunt la fel ca la una "de marca". Da' si calitatea e pe acolo pe undeva. Eu am luat-o de la magazinul lor de langa Deva (cred ca acolo le si fabrica) pt fiul meu si crede-ma ca mi-a depasit orice asteptare (am folosit-o si eu de cateva ori).

 

ON topic: fain motor, dar nu-ti dau DHS-ul pe el... :rusinica:

Bafta la vanzare !

Da,tipul din bucuresti nu a mai avut $ si a ramas asa cu avansul doar.Daca face rost de $ ajunge tot la el,pana atunci primul venit primul servit... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,tipul din bucuresti nu a mai avut $ si a ramas asa cu avansul doar.Daca face rost de $ ajunge tot la el,pana atunci primul venit primul servit... :friends:

salutare , ce banuti ceri pe motor ?

am un prieten bun si cine stie poate ii place motocicleta asta; noi am fi vrut sa ne apucam sa restauram o motocicleta .care ar fi starea actelor ?

multumesc anticipat pentru raspuns.

Editat de rudi8791
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare , ce banuti ceri pe motor ?

am un prieten bun si cine stie poate ii place motocicleta asta; noi am fi vrut sa ne apucam sa restauram o motocicleta .care ar fi starea actelor ?

multumesc anticipat pentru raspuns.

Ai PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

scoatem ceva din zapada aparatori 30L,

 

aparatori 30L - sunt de Ij Planeta 5? inca n-am primit raspuns si ma intereseaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vanzare

-o pereche capace laterale de carburator 1j 56 = 50 lei

-un cablu de turometru jawa ts 350 in stare foarte buna = 10 lei

-1 set de juguri de jawa ts 350 = 20 lei

-1 "rezematoare" buna de pus la ij planeta = 20 lei

capacele s-au dat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU
Motocicleta o sa ajunca la Dortmund,in Bucuresti ,

 

Sunt curios să văd Âşi tranzacția asta finalizată...

 

Oferta este inca valabila.

tipul din bucuresti nu a mai avut $ si a ramas asa cu avansul doar.

 

:rolleyes:

 

Da, îmi permit să mă bag în seamă să mă cac pe mine. Probleme?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes:

 

Da, îmi permit să mă bag în seamă să mă cac pe mine. Probleme?

Te poti **** in continuare pe tine.Am spus clar,a dat avans deci era o mare sansa sa o cumpere logic nu ? Tu esti sigur ca mai traiesti in urmatoarele minute ? Eu nu.

 

Asa ca un off-topic veziti de treaba ta ptr ca nu odata m-ai jignit.Stai in banca ta si veziti de treaba si nu ma plictisi si pe mine daca tu asta faci.Vrei sa o cumperi ok,daca nu .... just don't wanna know.

Editat de Atti the Hun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Simt niÂşte nervi... lăv is in dă eir....

 

eÂşti sigur că trăieÂşti în următoarele minute?

DA. pentru că mai întîi am investit în analize medicale Âşi după aia în hierătănii :wink:

 

ÂŞi cam cu ce te-am călcat io pă bhătături?

Editat de VULPOIU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simt niÂşte nervi... lăv is in dă eir....

 

 

DA. pentru că mai întîi am investit în analize medicale Âşi după aia în hierătănii :wink:

 

ÂŞi cam cu ce te-am călcat io pă bhătături?

:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ori nu am beut destul vin de dimineață, ori sunt prost. Dar ce vrei să spui?

 

I-ti sugeram sa fi mai bun si ca nu este frumos sa incepi un alt scandal si contradictii pe forum si sa ne vedem fiecare de ale noastre :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Păi asta m-am prins! însă... Âştiam că se va ajnge aici Âşi... senzația e unică... să hii ipocrit care mă contrazici !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Să vă spun părerea mea referitor la această tranzacție nefinalizată. Am fost, oarecum, consilierul lui @DORTMUND pentru că omul mi-a cerut sfaturi despre obiect. Deși nu sînt fanul acestui model, deși nu-i cunosc personal pe niciunul dintre protagoniști (doar cu @DORTMUND am stat de vorbă la telefon, dar n-am apucat să ne mai și vedem), deși n-am văzut decît poze, faptul că @Atti the hun o prezintă ca fiind pregătită pentru el însuși m-a convins că e o motocicletă care merită! Drept urmare, l-am sfătuit pe @DORTMUND s-o ia. Ba chiar i-am oferit ajutorul meu și al lui Adrian în caz de necesitate. Apoi @DORTMUND mi-a spus că s-a hotărît, că a dat avans pentru obiect și că e deja în tratative cu un transportator. După încă o săptămînă mi-a sărit în ochi anunțul de vînzare valabil și l-am sunat să văd ce s-a mai întîmplat. Mi-a spus că va pleca din țară pentru circa un an și a renunțat, pentru moment, la Jawa. Mie mi s-a părut puțin cam mare avansul pe care l-a pierdut (dacă nu va finaliza vreodată cumpărarea), dar a fost hotărîrea lui și o respect. Arvuna e arvună, ăsta e rostul ei, deci s-a procedat absolut corect. Mi-ar place să aud că peste tot se procedează la fel. Din păcate, mai mereu aud de țepe, nu de tranzacții corecte. Eu, personal, n-aș fi oprit o sumă atît de mare ca arvună (circa 20%, din ce știu eu), dar asta e doar părerea mea. Cîtă vreme cei doi așa s-au înțeles, e perfect.

Ca încheiere, deși nu cunosc această Jawa și nici pe vînzător, o susțin la vînzare!

 

Toate bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Nu întotdeauna oamenii care par de încredere se dovedesc într-adevăr de calitate. ÂŞi aici, poate intru Âşi eu, nu zic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Să vă spun părerea mea referitor la această tranzacție nefinalizată. Am fost, oarecum, consilierul lui @DORTMUND pentru că omul mi-a cerut sfaturi despre obiect. Deși nu sînt fanul acestui model, deși nu-i cunosc personal pe niciunul dintre protagoniști (doar cu @DORTMUND am stat de vorbă la telefon, dar n-am apucat să ne mai și vedem), deși n-am văzut decît poze, faptul că @Atti the hun o prezintă ca fiind pregătită pentru el însuși m-a convins că e o motocicletă care merită! Drept urmare, l-am sfătuit pe @DORTMUND s-o ia. Ba chiar i-am oferit ajutorul meu și al lui Adrian în caz de necesitate. Apoi @DORTMUND mi-a spus că s-a hotărît, că a dat avans pentru obiect și că e deja în tratative cu un transportator. După încă o săptămînă mi-a sărit în ochi anunțul de vînzare valabil și l-am sunat să văd ce s-a mai întîmplat. Mi-a spus că va pleca din țară pentru circa un an și a renunțat, pentru moment, la Jawa. Mie mi s-a părut puțin cam mare avansul pe care l-a pierdut (dacă nu va finaliza vreodată cumpărarea), dar a fost hotărîrea lui și o respect. Arvuna e arvună, ăsta e rostul ei, deci s-a procedat absolut corect. Mi-ar place să aud că peste tot se procedează la fel. Din păcate, mai mereu aud de țepe, nu de tranzacții corecte. Eu, personal, n-aș fi oprit o sumă atît de mare ca arvună (circa 20%, din ce știu eu), dar asta e doar părerea mea. Cîtă vreme cei doi așa s-au înțeles, e perfect.

Ca încheiere, deși nu cunosc această Jawa și nici pe vînzător, o susțin la vînzare!

 

Toate bune! :cheers:

Aprob cele spuse de tine cu mentiunea ca dortmund in orice moment poate sa vina sa cumpere motocicleta,si a spus ca o va face.Insa pana atunci , primul venit primul servit. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca pe stoc :bounce:.... + piesele de Simson sport ce se vad in foto 450 lei toate .

Ar mai fi si un grup complet de Simson sport 200 lei .

Grupul de Simson sport sa vandut ....restul valabil :bigstar:...foto la pag. 385 si 419 .

Editat de ioneld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar o anvelopa 3,25-19 si una 3,50-19, profil clasic, in stare cat mai buna, de preferinta noi. Nu ma trimiteti la Dani, nu are acum.

 

PM sau 0723565973.

 

Am eu unele rusești pe care le-am scos de pe cele două RT-uri. Sunt în stare bună.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...