Sari la conținut

Plictiseala


Postări Recomandate

Da, mai vanjoase mai de jos si livrare mai liniara. Combinate cu sasiu frane si suspensii bune...reteta perfecta pentru strada. Oricum, nu stiu cui i-ar displăcea naked in oras. Am un prieten, chopperist d-ala rau, in oras se da cu Banditu' nevestei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si eu la fel, cred ca inaintarea in varsta are un cuvant de spus in cazul meu. incep sa pun problema practica inainte, la genu: vreau motoreta dar unde o folosesc si pt ce. nu ma mai uit dupa silicoane ca au consum mare si interval de service mic, ma uit dupa gospodina natur ca e mai bine pe termen lung, merge si cu cauciucuri DOT mai vechi si e mai iertatoare in curbe.

 

Eu visez la un Aprilia Tuono V4 sau la un Super Duke 1290 dar sunt scumpe si pretentioase.

 

Despre vitezane numai de bine dar acum nu le mai vad rostul pe strada.

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitati-va la ei cum au lasat fizica in spate si legile dinamicii:-)

Sa le luam pe rand, ca am si eu ceva de spus:

- vantul nu te mai ajunge daca mergi mai tare decat el:-)) so peste 130 se recomanda

- in oras daca vrei sa te plimbi iei metroul, e mai safe

- la drum lung ma tem ca nu voi mai avea cum sa ma culc pe rezervor si sa trag un pui de somn, ca-s inalt si nu doar atat; si frumos

- a zis bine mosu' metal ca sunt motoare naked de prind peste 200; inginerii aia au luat in calcul si vantul banuiesc:-)

- fiecare are un vis, al meu se contureaza in a fi Yamaha MT-09...

- vreau un naked sa conduc wk asta. Cine-mi da sa ma plimb?:-))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superbec e baiat bun. Da' mai trebuie sa duci si tu la tavaleala, ca nu ești la cico cu fetele aici. Eu te-am mai iertat, for I am kind, Becu e ca viata care navaleste peste tine cu femei 'curvele dreaq' si prieteni care-ti dau bocanci in coaste. Dintre toti, vei vrea tu sa scapi de urgie, te pomenesti.

» Post actualizat in 17 Mar 2017 21:59

In alta ordine de idei, si eu tot Tuono vreau. Inca nu-s hotarat la V4, desi am incalecat-o si-mi vine bine si tare ma cheama...

» Post actualizat in 17 Mar 2017 22:01

Anul asta raman si eu la Gixxer...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superbec e baiat bun. Da' mai trebuie sa duci si tu la tavaleala, ca nu ești la cico cu fetele aici. Eu te-am mai iertat, for I am kind, Becu e ca viata care navaleste peste tine cu femei 'curvele dreaq' si prieteni care-ti dau bocanci in coaste. Dintre toti, vei vrea tu sa scapi de urgie, te pomenesti.

» Post actualizat in 17 Mar 2017 21:59

In alta ordine de idei, si eu tot Tuono vreau. Inca nu-s hotarat la V4, desi am incalecat-o si-mi vine bine si tare ma cheama...

» Post actualizat in 17 Mar 2017 22:01

Anul asta raman si eu la Gixxer...

 

Nu zic, o fi baiat bun si eu duc destul de bine la tavaleala, nu sunt epilat pe picioare, dar sa vina si el cu ceva mai elegant ca daca ma ia asa pe uscat ma irit usor tocmai pt ca nu sunt la cico cu fetele de aici. Si oricum in comunicarea asta scrisa pe net se pierd foarte multe din elementele care altfel ar putea duce o discutie intr-o directie total diferita in conditii live cum ar fi intonatie, limbajul trupului si altele. Much obliged dear Sir for your kindness and may your God bless you with free gas for we all are brothers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...