Sari la conținut

Probleme TL1000S 97


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e nu, isi ia alex_en, asa am auzit parca.


» Post actualizat in 06 Apr 2017 13:06

Coa' ej nebun. Ai uitat ca ești Cristosul motocicletelor? Pentru tine nu are cum sa fie greu.

 

Om nebun, pai tu faci uz de logica elementara? Unde te crezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, daca nu va place alex_en de ce nu ii dati ignore? De ce va adunati la postarie lui ca mustele la rahat? Ati intrat pe topicul asta doar pentru mistocareala, fara sa-l ajutati cu ceva pe cel care l-a deschis cu o problema. Cum spunea cineva mai sus, alex nu e asa in viata reala. Va arunca aici niste materie urat mirositoare si pe cine il prinde la momeala, plici, adica ignore. Asa ramane el cu postarile care, chiar daca unele dintre ele il critica, sunt totusi pertinente si la obiect. Cum a fost odata motociclism.ro. E felul lui de a rezista pe site. Eu, impreuna cu multi altii, am ales sa ne retragem in fata speciei cocalaro-motociclist care a invadat acest forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiindcă sunt și începători sau oameni care nu au avut nevoie până acum de ajutor,și după ce sfaturi da unii ar putea din greșeală să ajungă pe la el la garaj și să fie jecmaniti.(vezi n cazuri).Pentru că prostia lui e nemărginită și cunoștințele îi sunt limitate,pentru că se crede mama omida a motocicletelor,fiindcă nu își vede lungul nasului fiindcă abereaza de fiecare data,fiindcă aroganta lui nu e susținuta de cunoștințe pentru a își permite să fie arogant,fiindcă ....LIMBRIC.La ce am scris aici zici că sunt Platon cel puțin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(...) se crede mama omida a motocicletelor (...)

Gresit! Se crede CRISTOSUL motocicletelor. Te rog sa fii mai atent pe viitor. :cheers:

Editat de gogO.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cocalarul de pe acest forum este el.Si dacă te-ai retras de ce ai mai scris???Aaa parca miroase frumos mocirlă asta in care multi încearcă să dea o mana de ajutor??Tu nu erai unul din susținătorii lui alex_en?Adică el nu e așa în realitate?Eu m-am ars pe bani multi cu mecanici jepcari ,din păcate nu am citit forumul că sa mă feresc.Uite că acum știu unde să mă duc când am probleme la mobra.

» Post actualizat in 07 Apr 2017 05:25

Da am greșit el s-a autodeclarat Christosul motocicletelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

holy-land-experience.jpg


» Post actualizat in 07 Apr 2017 12:12

Eu nu prea inteleg care e treaba cu lista de ignore, adica vii si arunci cu rahat, ti-o iei, si pe urma te declari ofuscat si ii treci pe lista de ignore, pai cum naiba vine asta, ca tu ai inceput? ori suntem golani... :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai el e Christosul motocicletelor noi suntem doar niste nerozi.Se laudă că are sute de clienți așa cum se laudă și Fuego că are milioane de fani.Bine se pare că Fuego chiar are milioane de fani.Eu cred că Fugo este de fapt Alex_en undrecover .LIMBRIC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

holy-land-experience.jpg

» Post actualizat in 07 Apr 2017 12:12

Eu nu prea inteleg care e treaba cu lista de ignore, adica vii si arunci cu rahat, ti-o iei, si pe urma te declari ofuscat si ii treci pe lista de ignore, pai cum naiba vine asta, ca tu ai inceput? ori suntem golani... :what:

 

sau iti iei report si iti dispar postarile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau iti iei report si iti dispar postarile

 

da, mi s-a intamplat, recent chiar. posibil sa fi retaliat disproportionat dar asa-i la razboi, sunt sanse sa dai de unu' cu tancu' mai mare decat al tau, iti asumi. bine, daca vine cu mustard gas, recte injuraturi, nu e ok, in rest e free for all, ca asa-i in tenis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa o fi in tenis ...nu stiu...dar parca prea de tot...te indeamna sa te pis contra vantului...

 

pai si tu n-oi fi tantalau sa asculti de indemn :)

» Post actualizat in 07 Apr 2017 23:57

De ce va adunati la postarie lui ca mustele la rahat?

 

Mustele vin si pleaca, rahatu...

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa moara gigel! Nu pot sa citesc nimic fără sa dau de cristosu' motoretelor??? De ani de zile mă uit pe sectiunea de service. Nu postez pentru ca nu sunt in măsura sa dau sfaturi de mecanica nimănui. De ce nu poate sa facă si alexen la fel?

Ba! Inițiatorul topicului a pus o întrebare, dorind sa fie ajutat.

Din cate stiu userul @TNG este mecanic moto, asa cum si tu te pretinzi.

Cum naiba el a avut buna cuvinta sa ajute omul iar tu ai dat din nou cu mucii in fasole, arătând ca esti cu...nevoi speciale??? :)

Umbla vorba ca strici motoare la cosmelia ta acolo. Mare grija boss! Cum ti-a spus un coleg mai sus, într-o zi vei strica motoreta cui nu trebuie!

Editat de andrei111
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...