Sari la conținut

Plimbare pe 14 august, Siriu


nolimi904
 Share

Postări Recomandate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drum destul de prost(poate sunt eu pretentios dar m-a cam obosit) pe Rucar - Campulung - Targoviste dupa parerea mea, avantajul e ca de obicei e destul de liber, am venit ieri cu masina si e cam valurit in multe zone :(

In plus, se lucreaza in Rucar, sunt semafoare instalate. De asemenea, intre Brasov si Moeciu mai sunt cateva semafoare(tot se lucreaza), din ce imi aduc aminte de acum vreo 2 saptamani.

 

Drum bun !

Editat de Adrian_S
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul ala care apare pe maps inchis, Sarata Monteoru - Hales este f bun, doar ca e cam ingust. M-am trezit cu un camion jumatate pe banda mea intr-o serpentina.

Editat de Nicku_R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brasov-Rucar va fi plin de semafoare, se lucreaza la drum (cred ca il latesc). Teoretic nu e o problema cu motocicleta, dar in combinatie cu aglomeratia de zilele astea nu stiu ce sa zic...asteapta-te la nervi. In Bran, cel putin, sambata trecuta era jale. Am mers in spatele unui camion de mi-a venit rau, nu il puteam depasi pentru ca dinspre Brasov era coada pe multi km si nu am prins nicio fereastra - la o adica puteam sa ma bag pe trotuar, dar nu fac de-astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca maine nu e de dat cu moto pe drumurile VESTITE ....

toti petrecaretii vor lasa la volan nevestele sau copii incepatori in drum spre casa

azi pe cheia era o masina rasturnata.... si trafic peste normal de wkend

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca maine nu e de dat cu moto pe drumurile VESTITE ....

toti petrecaretii vor lasa la volan nevestele sau copii incepatori in drum spre casa

azi pe cheia era o masina rasturnata.... si trafic peste normal de wkend

De la Sarata-Monteoru - Siriu - Brasov a fost in regula. Mi-a placut drumul, as vrea sa-l mai repet dar nu singur.

Am ales sa ma intorc pe Valenii de Munte.

A fost o ploaie abundenta la care nu ma mai asteptam. Am avut ceva emotii cu bujia din fata dar a mers brici.

Pe aceeasi bucata au fost cateva tiruri si masini in spatele lor dar am trecut cu bine.

Pe 15 cred ca va fi mult mai aglomerat.

post-93858-0-36827700-1502746067_thumb.jpg

post-93858-0-95708800-1502746104_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...