Sari la conținut

In Atentia Tuturor Enduristilor


Postări Recomandate

:cheers: pentru cine este interesat de un raid moto adevarat ce se va desfasura in jud valcea va rog sa trimiteti adresele voastre de email la ene_stefan1974@yahoo.com.raidul se va desfasura in sezonul moto 2007,va tine 3-4 zile si implica echipe de minim 4 persoane.SE ADRESEAZA IN SPECIAL AMATORILOR CU MOTOCICLETE IN STARE F BUNA.STEF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: pentru cine este interesat de un raid moto adevarat ce se va desfasura in jud valcea va rog sa trimiteti adresele voastre de email la ene_stefan1974@yahoo.com.raidul se va desfasura in sezonul moto 2007,va tine 3-4 zile si implica echipe de minim 4 persoane.SE ADRESEAZA IN SPECIAL AMATORILOR CU MOTOCICLETE IN STARE F BUNA.STEF

spune mai multe k ma intereseaza shi pe mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai va fi raid, rally, rally raid sau enduro?

din descrierea ta ar cam fie enduro sau extrem enduro. Mobrele sa mearga foarte bine, echipe de 4 ........cam la asta duce.

Zona este foarte accidentata de raid sau rally raid, personal am trecut cu ATV de mai multe ori din olanesti la malaia si-ti spun ca este foarte greu. E de enduro, chiar catre extrem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai va fi raid, rally, rally raid sau enduro?

din descrierea ta ar cam fie enduro sau extrem enduro. Mobrele sa mearga foarte bine, echipe de 4 ........cam la asta duce.

Zona este foarte accidentata de raid sau rally raid, personal am trecut cu ATV de mai multe ori din olanesti la malaia si-ti spun ca este foarte greu. E de enduro, chiar catre extrem.

cauta pe pro-bike pozele cu rally-raid in tara lovistei si o sa vezi.din pacate am avut la prima editie proasta inspiratie sa invit si atv-isti si a fost vai si amar...,ambreiaje tandari,rasturnari in prapastie etc..

asa ca anul asta voi spune pas la atv-uri.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta pe pro-bike pozele cu rally-raid in tara lovistei si o sa vezi.din pacate am avut la prima editie proasta inspiratie sa invit si atv-isti si a fost vai si amar...,ambreiaje tandari,rasturnari in prapastie etc..

asa ca anul asta voi spune pas la atv-uri.

:cheers:

prin poze am vazut drumuri forestiere si KTM LC4. ceva detalii mai amanuntite despre traseu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prin poze am vazut drumuri forestiere si KTM LC4. ceva detalii mai amanuntite despre traseu?

PTR.TOATA COMUNITATEA DE ENDURISTI:VETI PRIMI LA MOMENTUL RESPECTIV TOATE INFORMATIILE.POATE M-AM GRABIT PUTIN CU ANUNTUL.VREAU DOAR ADRESE DE MAIL ALE VOASTRE.ORICUM...VORBA UNUI CLASIC IN VIATA ...TINETI APROAPE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta pe pro-bike pozele cu rally-raid in tara lovistei si o sa vezi.din pacate am avut la prima editie proasta inspiratie sa invit si atv-isti si a fost vai si amar...,ambreiaje tandari,rasturnari in prapastie etc..

asa ca anul asta voi spune pas la atv-uri.

:rose:

 

 

 

ambreiaje tandari? hmmmmm, erau chinezesti/japozene/canadiene?

 

prin zona e baza de antrenament, si oricum inca n-am vazut nici un ambreiaj cum arata, asa ca......

de rasturnari nu mai zic, sa fie de capu' lor.

 

Petrica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate am avut la prima editie proasta inspiratie sa invit si atv-isti si a fost vai si amar...,ambreiaje tandari,rasturnari in prapastie etc..

asa ca anul asta voi spune pas la atv-uri.

 

pacat. veneam si eu cu atv-ul. Daca platim o taxa suplimentara ne primiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat. veneam si eu cu atv-ul. Daca platim o taxa suplimentara ne primiti?

 

 

salut ioane,

 

nu stiu daca iti amintesti de mine, ti-am scris odata un PM in legatura cu un exc 450 si atunci mi-ai dat sfaturi foarte bune - multumesc, l-am si cumparat, asa ca daca tu ai ATV platesc eu taxa pt. tine ca si multumire pt. ce ai facut :rose:

Editat de BGS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ioane,

 

nu stiu daca iti amintesti de mine, ti-am scris odata un PM in legatura cu un exc 450 si atunci mi-ai dat sfaturi foarte bune - multumesc, l-am si cumparat, asa ca daca tu ai ATV platesc eu taxa pt. tine ca si multumire pt. ce ai facut :blink:

 

merci mult

Sa vedem totusi daca ne primesc organizatorii :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta pe pro-bike pozele cu rally-raid in tara lovistei si o sa vezi.din pacate am avut la prima editie proasta inspiratie sa invit si atv-isti si a fost vai si amar...,ambreiaje tandari,rasturnari in prapastie etc..

asa ca anul asta voi spune pas la atv-uri.

:rose:

 

Asta e lista nenorocitilor cu ATV-urile din raidul respectiv. Va trimit si poze cu ei pentru a fi exterminati.

 

Polaris Sportsman 800 EFi

Polaris Sportsman 500 Efi

Polaris Phoenix 200

E-ton Viper ST 150

Yamaha Grizzly 4x4 660

Linhai 4x4 Explorer de 300

Suzuki-ul Z400 Quad Sport

 

Exista ceva adevar in ceea ce spune Atillas. A cedat ambreiajul de la Suzuki-ul Z400 Quad Sport dar asta s-a intamplat pe cea mai grea dintre urcari. Intamplator a fost si printre primele urcari asa ca raidul a fost continuat de 6 ATV-uri.

 

Si rasturnari au fost...foarte adevarat...chiar si in prapastie...dar la clasa moto. Prostii aia cu troliu pe ATV stateau sa scoata motoarele din rape.

 

Cat despre faptul ca sunt lente...nu era concurs. Oricum Sportsman-ul 800 a uitat asta si a ajuns in primii 5-6 concurenti.

 

Nu vroiam sa spun decat ca a fost super marfa si ca m-as mai baga la un raid. Nu stiu ce vina avem ca ne plac ATV-urile. In curand o sa concuram cu masinile ca motociclistii ne dau la o parte de fiecare data.

 

post-13496-1169075345_thumb.jpgpost-13496-1169075614_thumb.jpgpost-13496-1169075831_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...