Sari la conținut

Postări Recomandate

Daca as trece cu ea pe la tine, cam cat timp crezi ca ar dura? Eventual se poate face pe loc? :ok:

In cel mai rau caz ai putea sa-i faci doar un diagnostic si restul sa ramana pe altadata. Daca vrei putem discuta si pe mobil.

0745262471

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 632
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu am mai vrut sa deschid alt topic.Are careva cumva manete de mobra 50S,ma intereseaza partea de sus a manetei pe care se prind levierele de frana respectiv ambreiaz??? Mi s-a crapat maneta de frana si nu mai pot folosi acum frana de mana eficient si acelasi lucru cred ca am sa-l patesc si la maneta de ambreiaj.

 

 

Numai bine :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut Karpatenwolf,

 

ma programezi si pe mine in saptamina 21 la un check general la cainele meu si un schimb de ulei si filtru de ulei?

Filtrul si O-Ring-ul il am in bagaj, uleiul il iai de la tine. OK? Sper sa nu fie mai multe de schimbat.

 

Sa auzim de bine,

Vincent

Ha ha ha programam.Roaba si intre timp mesterim.Sa vezi ce ne distram -halim mici si practicam riderristica aplicata (lucram la motor)--2 lucruri ce ne plac . :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu cateva intrebari pentru chopperisti:

- unde gasesc filtru de ulei si ulei pentru Yamaha XV 535 Virago, in Sibiu

- unde as putea sa masor compresia in cilindrii, sa reglez jocul la supape si sa sincronizez carburatoarele (bineinteles tot in Sibiu)

Si daca se poate ieftin !!

Cu stima B.

Editat de bronco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tel.0745/262471

Selimbar str principala(M Viteazul) nr.50(partea dreapta cum vii din Sibiu) :angry:

Eu si multi altii ne tratam motoarele acolo la Selimbar.

Scule verificate(de mine) , are ulei , are posibilitate de a comanda piese , are chef de lucru ,ii plac motoarele etc. (oricum el nu citeste acest topic)

De pret suni si vorbiti.

Sper sa ne intalnim

Cu respect

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si multi altii ne tratam motoarele acolo la Selimbar.

Scule verificate(de mine) , are ulei , are posibilitate de a comanda piese , are chef de lucru ,ii plac motoarele etc. (oricum el nu citeste acest topic)

De pret suni si vorbiti.

Sper sa ne intalnim

Cu respect

:bounce:

L-am citit Gal ,ce bei? :what: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si multi altii ne tratam motoarele acolo la Selimbar.

Scule verificate(de mine) , are ulei , are posibilitate de a comanda piese , are chef de lucru ,ii plac motoarele etc. (oricum el nu citeste acest topic)

De pret suni si vorbiti.

Sper sa ne intalnim

Cu respect

:bounce:

 

Maine (adica miercuri 16.05 ora 10.45) sunt programat la RAR pentru a-mi face cartea motorului si ce mai fac ei acolo. O sa trec prin Selimbar daca tot sunt acolo si poate am noroc sa ne intalnim si sa ne uitam un pic la motor. Mai am treaba si la Politie poate rezolv si cu inscrierea daca am bafta.

Cu stima B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Nu cumva ai vrea sa fie cusuta cu fir de aur? :(

Lasand gluma la o parte nu cred ca ti face nimeni ceva 'in halul' ala. Sa ca aia din poza si altele de genu le poti cumpara doar de la producatori, facute profi, nu de nea Ghita si la preturi de paralizezi, dupa cum banuiesc ca stii. :P Si eu am vazut niste Corbin-uri de genu dar urca si catre 1000 de iepuro unele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca poate ti-e de folos , asa ca ma bag in seama. Aici in Medias am un amic bun, e un tip care de 20 si ceva de ani lucra in piele , e ciumegastar omu`. El ar putea sa-ti faca asta, e cu dichis, nu stiu la numele motorului, dar poate ca ar putea, daca mai vrei, pot vorbi cu el sapt. asta si-ti dau un raspuns, ok? Ce culori ai vrea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii care-i problema referitor la ce te intereseaza, cand nu vorbim de firme specializate in asa ceva? Materialele! Am sa vorbesc cu omu` , trebuie sa printez pozele cu ce ai vrea si am sa-ti raspund la sf. saptamanii, poate te pot ajuta. Insa , totusi, nu ai vrea doar o ,,captuseala" simpla? Chiar vrei asa, in relief si personalizat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Pardon...are internet "HIGH-SPEEDY"! :lol:

Salut, Vincent! :rock:

Pana acum puteam scrie orice ca nu citea iar de acum pot scrie orice ptr ca va citi :wink:

Bine ai venit pe Net.

Cu respect

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...