Sari la conținut

BIKE FEST X 3 ORADEA 22-24 IUNIE 2018 BAILE 1 MAI


Postări Recomandate

Si in 2018 va asteptam la Strabdul cu valuri din Baile 1 Mai, la un festival pt cei pe 2 roti. Pt cine nu stie organizam momente maxime de distractie, cu muzica buna, mancare delicioasa, lichide racoritoare la terasa si apa " numa buna" de balacit in bazin.De muzica buna se ocupa :

Vineri: Wrepperz, Balck River Blues Band, Jump Pock

Sambata: CASH, NOR, Focul Viu

Tot sambata va fi un specatacol de acrobatii cu focul

 

Vor fi concurse cu premii oferite de sponzorii nostrii, si tombola cu premiile insumate de 1000 de euro.

Pt cei interesati, cazare se poate face la pensiunile din zona sau la cort, in interiorul strandului fara alte taxe de campare.

Pretul biletului de intrare este: 35 lei

Doamnele si domnisoarele care vor veni la ghidonul motocicletei vor avea intrarea gratis la fel si copii.

 

Va asteptam cu drag!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce prostie faza cu intrare libera pentru motocicliste...Zici ca suntem in 94 cand gagicile aveau intrarea libera in Disco-Club sa nu mai danseze puletii intre ei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa dati cate o insigna "cutezatorii" pt cei care vin cu motoarele pe la Deva! Sau s-or fi gatat lucrarile si exista drum..?

Vii pe ruta asta, Deva -Tinca-oradea și prinzi doar câțiva km de drum nasol.

post-25436-0-39038200-1526670791_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi socrii au "mosie" la Beius, aman drumul in zona pana imi voi lua elicopter! Sau pana termina aia europeanul, desi mi-e ca prima varianta are mai multe sanse de a deveni realitate :P Am muscat-o pana acum de 2x, ultima oara anul trecut. La dus am mers Cj-Huedin-Rosia (si am savurat baligile de beton construite pe Cj-Oradea), la intoarcere m-am luat dupa bastinasi si m-am dus prin Deva, cu un ocol tot asa ca sa nu prind decat "putin drum rau". Mi-am blestemat zilele!!!

Ma gandeam insa ca ar merita informati despre starea drumului cei ce fac deplasarea :peace:

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Afis!


» Post actualizat in 21 May 2018 06:59

Legat de drumuri: daca veniti dinspre Cluj, Satu Mare, Arad drumurile sunt bune. Drumul Oradea Deva nu este reabilitate in totalitate. Din ce am auzit drumul Beius Oradea este ok acuma. Beius - Deva nu stiu dar am impresia ca nu e ok. Si nu uitati indiferent din ce directie veniti noi avem o centura adevarat care ocoleste orasul si are asfalt bun. La fel drumul din localitatea Sinmartin e reasfaltat recent. La fel si in Baile 1 Mai.

post-7518-0-94664800-1526883551_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...