Sari la conținut

Fc Moto ce vrea sa insemne asta?


Djenavar
 Share

Postări Recomandate

Au luat.o razna si astia, nu mai inteleg

» Post actualizat in 10 Nov 2018 09:38

Incerc sa.mi comand casca si am o surpriza, bine ca am fost atent si nu am dat send

post-91096-0-32564900-1541842611_thumb.jpg

post-91096-0-00168000-1541842625_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat eu de la ei cu plata ramburs. Ce-i drept am comandat acum mai bine de un an. Selecteaza UPS si probabil ca o sa mearga. E o taxa de ramburs de 5-10 euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pff.. cam naspa.
Bine ca ai fost atent!

Eu in general imi comand chestii de pe motocard si nu am avut niciodata probleme de genul acesta..
Btw, daca tot vrei o casca noua, am un AGV nou la vanzare, Full Carbon, MS (57-58)
PM daca esti interesat..

Platesc eu transportul.. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut casca la vanzare,este pt super sport inteleg si presupun ca destul de zgomotoasa, Shoei GT air este touring si este mai putin zgomotoasa,cel putin din descrierile colegilor, asta caut eu.Multumesc

Editat de Djenavar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
On 10.11.2018 at 14:29, Djenavar said:

Am vazut casca la vanzare,este pt super sport inteleg si presupun ca destul de zgomotoasa, Shoei GT air este touring si este mai putin zgomotoasa,cel putin din descrierile colegilor, asta caut eu.Multumesc

Hei, tocmai ce am comandat eu acum cateva zile. Nu am putut plati ramburs la livrare asa ca am platit cu cardul cand am plasat comanda. Este specificat pe site ca suma nu se retrage din contul tau, doar se "rezerva" pana comanda iti este livrata. Iti pot spune ca nu am avut intarziere la comanda si a ajuns in timpul precizat de ei. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...