Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

donez monitor 15"

Mesaj completat

nu o vrea nimeni.in seara asta o arunc la tomberon.

de ce sa il arunci cand se face in fiecare luna " save planet "

se colecteaza deseurile in fiecare luna si trebuie doar sa il scoti in strada

ca il fura tiganii... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa il arunci cand se face in fiecare luna " save planet "

se colecteaza deseurile in fiecare luna si trebuie doar sa il scoti in strada

ca il fura tiganii... :)

lasa ca de la gunoi il ia tiganu fara sa se simte hot.il asez yo frumos pe ceva,sa le sara la ochi. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Donez asa:

 

- palton lana, gri, mere pe unu' de 180cm (sau mai putin) si cam 100kg(sau mai putin)**** apropos, asta e nou-noutz, purat de doo ori cateva sute de metrii.

- palton lana alb-negru, ceva mai mare ca cel de mai sus.

- geaca piele, neagra, cu mici defecte (e casual, nu de motor)

- ciocate piele, negre, nr.45

 

La paltoane cre'ca le-ar prinde bine un drycleanig, ca or stat cam mult degeaba in dulap.

Revin mai spre seara cu poze si eventual masuri la tzoale, gen: umeri, bust, lungime, lungime maneca, burta...

 

 

Special pentru Kiki: Da ba Kiki jaka aia de blugi :)

 

Detalii pe P.M.

 

Nick.

Mesaj completat

 

Donez asa:

 

- palton lana, gri, mere pe unu' de 180cm (sau mai putin) si cam 100kg(sau mai putin)**** apropos, asta e nou-noutz, purat de doo ori cateva sute de metrii.

- palton lana alb-negru, ceva mai mare ca cel de mai sus.

- geaca piele, neagra, cu mici defecte (e casual, nu de motor)

- ciocate piele, negre, nr.45

 

La paltoane cre'ca le-ar prinde bine un drycleanig, ca or stat cam mult degeaba in dulap.

Revin mai spre seara cu poze si eventual masuri la tzoale, gen: umeri, bust, lungime, lungime maneca, burta...

 

 

Special pentru Kiki: Da ba Kiki jaka aia de blugi :D

 

Detalii aici sau pe P.M. Nu va dau nr de telefo, ca oricum nu raspund la telefon.

Nick.

Editat de yonick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Detalii aici sau pe P.M. Nu va dau nr de telefo, ca oricum nu raspund la telefon.

Nick.

 

Da bai...chiar am remarcat ca nu mai raspunzi la tel, ca te-am mai sunat :D Ti s-a stricat telefonu', sau te urmaresc creditorii? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paltonul gri e retinut pentru radoo_cj.

Ciocatele pleaca zilele astea la Targoviste.

 

@Shakalu: Sorry man, dar telefonul meu mere numa' cand si cum vrea el. Asa ca nu-l prea bag in seama.

Din fericire n-am bani de dat. Din pacate, n-am bani :)

 

Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paltonul gri e retinut pentru radoo_cj.

Ciocatele pleaca zilele astea la Targoviste.

 

@Shakalu: Sorry man, dar telefonul meu mere numa' cand si cum vrea el. Asa ca nu-l prea bag in seama.

Din fericire n-am bani de dat. Din pacate, n-am bani ;)

 

Nick.

 

 

da-mi nr tau in plm ca te sun eu ;)

 

 

 

 

P.S. sau completeaza-ti datele la profil sa pot lua legatura pe mes :angryfire:

Editat de Kiki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se da un monitor de 19 ecran plat ;eu mi-am luat tft.. care-l vrea ..... pm toate cele bune

:rolleyes: Salut Mishule !I-ar trebui la un prieten de-al meu neforumist, daca il mai ai si nu e cerut deja de altcineva.Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se da un monitor de 19 ecran plat ;eu mi-am luat tft.. care-l vrea ..... pm toate cele bune

 

 

Salut. Mersi mult de monitor. Isi face treaba bine :rolleyes:. La randul meu donez un monitor de 17, plat, si. deasemenea pisica pufoasa cu ochii albastrii. Detalii pe Pm sau la 0751185194

 

 

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Mersi mult de monitor. Isi face treaba bine :). La randul meu donez un monitor de 17, plat, si. deasemenea pisica pufoasa cu ochii albastrii. Detalii pe Pm sau la 0751185194

 

 

Adi

eu:) il mai ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez un aparat foto analogic nou nout,made in china

Mesaj completat

donez un aparat foto analogic nou nout,made in china

 

 

mai e valabil pina maine,altfel se arunca la gunoi daca nu se da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva vreo boxa(difuzor) de combina muzicala sau pick-up(sau e orice altceva) si nu mai are nevoie de ea ?

as fi bucuros sa o primesc prin donatie si sa dau o bere in schimb.

multumesc ;)

sal am eu 2 buc dar ii de masina.stare f buna daca te intere astept PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doneaza un cablu de alimentare si un hdd pe ide pentru un calculator asamblat tot asa..prin donatii, doar de aceste 2 componente mai este nevoie pentru a fii complet.Calculatorul va fi pentru o fata de 14 cu o situatie financiara mica.Numai bine

 

PS:daca doriti sa donati si alte componente care aduce la imbunatatirea calculatorului sunt bine primite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doneaza un cablu de alimentare si un hdd pe ide pentru un calculator asamblat tot asa..prin donatii, doar de aceste 2 componente mai este nevoie pentru a fii complet.Calculatorul va fi pentru o fata de 14 cu o situatie financiara mica.Numai bine

 

PS:daca doriti sa donati si alte componente care aduce la imbunatatirea calculatorului sunt bine primite

 

Teoretic am in hdd acasa, ma uit cand ajung, cablu sigur am.

Diseara revin cu info concrete!

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e vb de ajutat un copil ma bg si eu. pot sa iti dau ceva rami 2x256, un ge force fx5200 pe 128 de biti, placa de baza, sursa, procesor de 1.6

 

 

Ar fi extraordinar daca ai dona asemenea componente,procesorul care l-am primit e de doar 600 si placa video e de 32 ar aduce aceste componente la o imbunatatire foarte mare, cei drept va trebui scos tot din PC ca sa fac aceasta schimbare, dar sunt dispus cu foarte mare placere sa depun acest efort.Procesorul are socketul pt placa ta de baza?ce model de rammi sunt(sd,ddr,ddr2),daca ar fi ddr2 as mai pune eu o placuta de 512(bineinteles conteaza si frecventa) dar cred ca sunt mici sansele sa fie ddr2 :banana: dar e bine si asa :banana: .

 

PS:dedics astept comfirmarea ta

 

PS:Astazi am fost in Iulius si am cumparat o tastatura si un mouse pt acest PC sa aiba in el si o parte din tehnologia 2010:),nu chiar asta e motivul ci asa am simtit eu ca aceste doua componente sa le cumpar de noi,de ar fi dupa mine i-as cumpara un PC nou ;) dar din pacate bugetul nu imi permite asa ca am optat, dupa cum se vede, pentru bunatatea oamenilor si cunostintele mele.

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi extraordinar daca ai dona asemenea componente,procesorul care l-am primit e de doar 600 si placa video e de 32 ar aduce aceste componente la o imbunatatire foarte mare, cei drept va trebui scos tot din PC ca sa fac aceasta schimbare, dar sunt dispus cu foarte mare placere sa depun acest efort.Procesorul are socketul pt placa ta de baza?ce model de rammi sunt(sd,ddr,ddr2),daca ar fi ddr2 as mai pune eu o placuta de 512(bineinteles conteaza si frecventa) dar cred ca sunt mici sansele sa fie ddr2 :banana: dar e bine si asa :banana: .

 

PS:dedics astept comfirmarea ta

 

PS:Astazi am fost in Iulius si am cumparat o tastatura si un mouse pt acest PC sa aiba in el si o parte din tehnologia 2010:),nu chiar asta e motivul ci asa am simtit eu ca aceste doua componente sa le cumpar de noi,de ar fi dupa mine i-as cumpara un PC nou ;) dar din pacate bugetul nu imi permite asa ca am optat, dupa cum se vede, pentru bunatatea oamenilor si cunostintele mele.

 

Numai bine

 

Salut,

am cautat si din pacate, asa se pare ca am dat hard-ul si cablul bun, mai am un cablu prin care poti conecta o singura componenta (conectorul din mijloc lipseste), asta pot sa ti-o dau daca vrei si maine am sa dau cateva telefoane sa vad daca nu are cineva dintre cunostintele mele ceva pe acasa.

Imi pare rau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

am cautat si din pacate, asa se pare ca am dat hard-ul si cablul bun, mai am un cablu prin care poti conecta o singura componenta (conectorul din mijloc lipseste), asta pot sa ti-o dau daca vrei si maine am sa dau cateva telefoane sa vad daca nu are cineva dintre cunostintele mele ceva pe acasa.

Imi pare rau!

 

Scuze, cred ca ai inteles gresit, cablul de almintare la care ma refer este cel de la sursa/monitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...