Sari la conținut

TF duminica 25 august


RuInCV
 Share

Postări Recomandate

Plecarea 6:30 de la OMV Iuliu Maniu. Eu plec la 6:00 de acasa, la 6:20 - 6:25 sunt la benzinarie.

 

Nu sunt inca decis care va fiu varianta de intoarcere.

  1. Bran - Campulung
  2. Valea Oltului
  3. Pe TA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TF in weekend ?!?! Inseamna ca esti curios sa vezi cati km de masini sunt inainte si dupa Balea. Cu parcatu', acolo, s-o gasi pentru o moto da' mai greu. Parerea mea este sa reconsideri traseul dar... este optiunea fiecaruia. Eu am fost pe TF in weekend, acu vreo 3 ani si mi-a ajuns. Frumos, minunat dar nu in week.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, PoliBuc a spus:

TF in weekend ?!?! Inseamna ca esti curios sa vezi cati km de masini sunt inainte si dupa Balea. Cu parcatu', acolo, s-o gasi pentru o moto da' mai greu. Parerea mea este sa reconsideri traseul dar... este optiunea fiecaruia. Eu am fost pe TF in weekend, acu vreo 3 ani si mi-a ajuns. Frumos, minunat dar nu in week.

20190818_141145.thumb.jpg.7e77d496da6d3fc94d6e99f8bcb6edff.jpg

Cam asa ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte corect, de evitat in weekend chiar si pe 2 roti. A stat un amic o ora pe loc cu soarele in cap. Anbutriaj si in fata si in spate, o gramada de melteni parcheaza sau se opresc anapoda, exclus in weekend. Dar poste esti tu mai norocos🤷‍♂️

...scuze, ambuteiaj.Tastele  “M” langa “N” 🤷‍♂️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai cititi si textul nu doar titlul. Nu am pus degeaba o ora de plecare atat de matinala. De la OMV pana la cetatea Poienari faci maxim 2 ore, iar de acolo pana sus de tot 1h15-1h30. 

La 9:30 cand am ajuns sus parcarea era 80% goala. Cand am plecat la 10 incepusera sa parcheze pe margine abia vreo 50 m, dar parcarea era 80% plina. De la intrarea in Cartisoara si pana in DN era ditamai cardul. Concluzie : pana in 10:00 - 10:30 e ok de facut TF chiar si in weekend.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...