Sari la conținut

Maine, duminica, 29.09 - tura la munte pe curbe


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

Pt cei care nu il stiau, va recomand si varianta care ocoleste cu totul Valenii de Munte (unde de multe ori e haos in weekend...), prin Slanic > Teisani.

Are si o mica bucata posibil nitel mai neplacuta pt vitezane dupa Slanic, pana la intrarea in Teisani (nu sunt gropi dar sunt placi de beton), dar peisajul zic eu ca o fac sa merite ;)

snipp.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 29.09.2019 la 22:42, paulynos a spus:

Nu, am vb eu cu @ZaiR, avea impresia iar ca se pierduse de noi si tragea tare sa ne ajunga si noi eram in spate, el oricum nu vede nimic in oglinjile alea, o arde pe ecolocatie :laugh:

😆😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, misionaru a spus:

Mi-am dat seama, Zaire. Am vazut ca nu dicleai traseul asa ca am zis sa "te trec strada" :)) 

Oricum eu merg mult mai incet noaptea, mai ales prin comune, asa ca a fost perfecta combinatia. Macar nu am ramas singur :)

 

Diclesti mai bine, deci mergeai mult mai tare :)))

Bine asa cu singuratatea, cand a facut Niko dreapta in padure, am stiut ca ma vor depasi toate animalele din padurea aceea. Doar ariciului i-as fi facut ceva prbl de viteza  :))

cheers!

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...