Sari la conținut

Transport motocicleta Romania - Anglia


andumoto
 Share

Postări Recomandate

Salut , cine poate va rog sa imi recomande un bun transportator de motociclete, Romania- Anglia?  Am un Yamaha XJ6 N din 2012 care vreau sa il trimit in Anglia si daca se poate sa fie transportat in duba sau remorca inchisa e si mai bine :) 

 

Orice recomandare e bine-venita. Mersi 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pana la urma cat costa un astfel de drum?

Nu de alta, dar daca inmultesti kg cu pretul propus de acel curier, mai bine iti iei una noua de acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 03.12.2023 la 7:17, nike a spus:

Si pana la urma cat costa un astfel de drum?

Nu de alta, dar daca inmultesti kg cu pretul propus de acel curier, mai bine iti iei una noua de acolo...

Eu am facut o data socoteala cat m-ar costa doar motorina cu van-ul meu sa ma duc pana in UK.. la un event.. si a iesit "mai bine lasa".. 

Nu am adaugat taxe de drum.. care in Franta sunt foarte user-friendly.. nu am adaugat taxa de ferry.. din franta in UK, doar motorina.

vreo 3000 lei doar motorina dus-intors Timisoara - Londra.. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...cu 400 de euro o pot aduce eu pana în port la Calais sau Dunkerque..dacă te organizezi sa o iei de acolo, îmi pot face programul sa ajung în funcție de posibilitatea ta ( zi, noapte, săptămâna sau weekend).

Trecutul în UK...a devenit istorie de cand cu Brexit..😀

Spor.

Editat de Cristi Nazarov
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...