Sari la conținut

Suporturi de telefon, Ram mounts


Postări Recomandate

  • apriliacluj changed the title to Suporturi de telefon, Ram mounts
Acum 2 ore, Z3US a spus:

Oare doar mie mi se par exagerat de scumpe produsele de la astia?

 

Cred ca sunt cele mai mici preturi din Romania pe Ram mounts. Pentru un produs premium, sincer sunt f ok preturile, mai ales ca ai si garantie pe viata. Eu am de la Ram tot ce este pe motocicleta plus in masina de offr, au cam 4 ani si au trecut prin destule incercari. Sunt top!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, apriliacluj a spus:

intrebare:

pt Hayabusa Gen II ce recomanzi??

 

Daca ai accesibila zona axului de la jug, acolo montezi prinderea pt jug apoi vii cu unul din bratele intermediare si peste cu ce suport vrei/iti place. Mai poti opta probabil pentru o prindere pe rezervor + brat + suport. Prindere pe rezervorul de frana/ ambreiaj si aici ai vreo doua variante de prindere, etc. Suna te rog la telefonul de pe site in timpul orelor de program si discutam toate variantele. 

Seara frumoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Eu am XGrip de vreo 4 ani montat pe ghidon.

Este extraordinar de bun, iar pufferele alea din cauciuc amortizează vibrațiile foarte bine.

Dacă vă luați, secretul e ca înainte de a pune soluția de lipit, să dați bine cu șmirghel pe brațele metalice unde intră pufferele.

Altfel se dezlipesc și le pierdeți.

 

https://www.4riders.ro/cumpara/suport-telefon-moto-ram®-x-grip®-mare-cu-bila-dimensiune-b-82747

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...