Sari la conținut

Sachs Mad Ass 125


Postări Recomandate

  • 3 months later...

pana la urma ti'ai luat dom'le luni mobra? si eu zic ca e dementiala ca look... dar cam scumpa :wave:

 

post-5125-1179945168_thumb.jpg

 

nu stiu totusi daca mad ass 500 e proiect, concept sau model aflat in fabricatie :drums:

 

post-5125-1179945156_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zilele trecute am facut un drive-test de curiozitate cu Mad Ass 125 si X-road 125. Pot sa spun ca am ramas placut impresionat , pt oras sunt chiar simpatice sau all-round pt tineri la inceput de drum pe motoare. Frane bune, suspensii bune, motorul trage bine daca ne gandim ca e un 125 in 4T , suna f frumos chiar si cu evacuarea stock. Mi s-au parut atent finisate si proiectate, fata de multe alele cu "pretentii" de firma si pret. Desi la pret se apropie de diverse chinezarii, nu confundati, e cu totul altceva ... se vede ca e treaba nemteasca. Jucarii simpatice, ce mai... :wave:

 

Preturile dealerului din bucuresti( sper ca am retinut bine):

 

Mad ass 50 -1500 Eur

Mad Ass 125 -1800 Eur

X-Road 125 - 2600 Eur.

 

Taxele fiind incluse, cu garantie etc.

 

 

 

Pt detalii exacte sunati la 0765546661 - Horia, Power Motors.

 

 

PS Nu am nici un interes personal/material sa le fac reclama, doar am fost pe la ei pt o piesa oarecare pt un Suzuki si mi-au placut jucariile. Asadar puteti considera ca e o parere impartiala :clap:

 

 

Bafta ! :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare ca rezervorul este ca la mopedurile alea Manet,in cadru incorporat,oricum simpatic modelul insa arata caraghios cu 2 persoane pe el,de fapt si cu o persoana nu arata prea ok :drums: ...chiar la smaeb am vazut unul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel de 500cc e demential la look dar nu l-am vazut real.

Si pe mine ma intereseaza cel de 125cc

Impresii aici,nu va suparati ca nu mai scriu inca o data toata polologhia:

http://bmwzone.ro/forums/index.php?showtopic=3160

Stie cineva daca pe asa ceva se poate pune xenon pe el ulterior?10x

Editat de Tytus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Zilele trecute am facut un drive-test de curiozitate cu Mad Ass 125 si X-road 125. Pot sa spun ca am ramas placut impresionat , pt oras sunt chiar simpatice sau all-round pt tineri la inceput de drum pe motoare. Frane bune, suspensii bune, motorul trage bine daca ne gandim ca e un 125 in 4T , suna f frumos chiar si cu evacuarea stock. Mi s-au parut atent finisate si proiectate, fata de multe alele cu "pretentii" de firma si pret. Desi la pret se apropie de diverse chinezarii, nu confundati, e cu totul altceva ... se vede ca e treaba nemteasca. Jucarii simpatice, ce mai... :)

 

Preturile dealerului din bucuresti( sper ca am retinut bine):

 

Mad ass 50 -1500 Eur

Mad Ass 125 -1800 Eur

X-Road 125 - 2600 Eur.

 

Taxele fiind incluse, cu garantie etc.

Pt detalii exacte sunati la 0765546661 - Horia, Power Motors.

PS Nu am nici un interes personal/material sa le fac reclama, doar am fost pe la ei pt o piesa oarecare pt un Suzuki si mi-au placut jucariile. Asadar puteti considera ca e o parere impartiala :)

Bafta ! :scratch:

 

...din cauza ta:

Am fost ieri pe la ei.

Cautam pentru fiu-meu(A1) ceva.La "secondhand",am gasit in jur de 2000 de euro(alte marci!).Fara garantie,cu ceva piese ce trebuiau schimbate...

Dupa un drive-test,s-a decis:X-Road 125 (e 2 800 euro !).

Sunt numai pe rosu,aduc in zece zile.

Garantie doi ani fara limita de km.

"PS Nu am nici un interes personal/material sa le fac reclama, doar am fost pe la ei ..... si mi-au placut jucariile."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...