Sari la conținut

Poze Moto Argeseni


Jardi
 Share

Postări Recomandate

Ungaria.....cu titiu' :(

..........daca mergeau pozele era si mai bine...

...imbah...

Bei ..imbah....daca nu mergeau pozele ..poate le prindeai !!! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 349
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Se pare ca a fost petrecere pe cinste. Bravo mai baieti ati facuto lata si wekend-ul asta!!!!

 

p.s. jardel se pare ca pe unde mergi p'acolo dai de femei care se dezbraca :P bune..............poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad din poze ca am pierdut multa distractie plecand sambata la pranz.

Oricum atat cat am stat m-am simtit excelent. Felicitari organizatorilor si romanilor care au participat.

Noi am mai fluturat steagurile Romaniei prin Bulgaria pana pe dupamiaza si ne-am oprit pe litoralul nostru in Vama Veche unde am luat-o de la inceput.

BAFTA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad din poze ca am pierdut multa distractie plecand sambata la pranz.

Oricum atat cat am stat m-am simtit excelent. Felicitari organizatorilor si romanilor care au participat.

Noi am mai fluturat steagurile Romaniei prin Bulgaria pana pe dupamiaza si ne-am oprit pe litoralul nostru in Vama Veche unde am luat-o de la inceput.

BAFTA!

 

iete ca v-a dat lumea pe net

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbare 29:04:2007...plimbare? :bigstar:

Nu inteleg o treaba.. Unde si de ce au disparut toate pozele postate de mine si de Conu????? :crack: Cine ne saboteaza???? Serios, chiar nu inteleg. Toate pozele postate de noi au disparut, care e faza? La dan vad ca macar a ramas postul in sine dar fara poze. La mine au ras tot, nici posturile in sine nu mai sunt. Are cineva idee ce se intampla aici?

 

Nu inteleg o treaba.. Unde si de ce au disparut toate pozele postate de mine si de Conu????? :laugh: Cine ne saboteaza???? Serios, chiar nu inteleg. Toate pozele postate de noi au disparut, care e faza? La dan vad ca macar a ramas postul in sine dar fara poze. La mine au ras tot, nici posturile in sine nu mai sunt. Are cineva idee ce se intampla aici?

Hai ca pana la urma de la mine am mai gasit cateva dar de la Dan chiar au dosparut toate. In pag 7, 8 9 (parca) ii apar posturile cu explicatii de unde sunt pozele, si pozele lipsa. Foarte ciudat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BURNAUT DAY - BUCURESTI 07.06.2008

concursuri, bare, mici, ZOB :bigstar:

fara ploaie si cu multi MC TRUST :crack:

 

cine a organizat intilnirea, cumva TRUST mc .....vad in una din poze presedintele TRUST MC si multi din germania. A fost ceva special de a fost si el prezent ?

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar, burnout dai a fost organizata de cei de la ma trust

nu cred ca a fost o chiestie fff deosebita, un eveniment foarte mare (tinand cont ca nu mi sa parut a fi fost f mediatizat), dar a fost f fain si da, au fost destul de multicei nemti.

mai multe detalii poate-ti da cineva care stie mai multe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg o treaba.. Unde si de ce au disparut toate pozele postate de mine si de Conu????? :kiss: Cine ne saboteaza???? Serios, chiar nu inteleg. Toate pozele postate de noi au disparut, care e faza? La dan vad ca macar a ramas postul in sine dar fara poze. La mine au ras tot, nici posturile in sine nu mai sunt. Are cineva idee ce se intampla aici?

 

 

Hai ca pana la urma de la mine am mai gasit cateva dar de la Dan chiar au dosparut toate. In pag 7, 8 9 (parca) ii apar posturile cu explicatii de unde sunt pozele, si pozele lipsa. Foarte ciudat...

 

si eu imi caut niste posturi mai vechi si nici urma ... :D

 

on topic: @ Kraul - ati fost pe Valea Valsanului acum 2 sapt, nu?

Editat de rider forever
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...