Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

frate e viata mea fac scheme si fara casca si cu gagici in spate doar am 17 ani nu gandesc ca unu de 80 ce plm viata e scurta asa ca de ce sa nu imi fortez norocu la maxim si daca ai cbr te provoc sa vdm care e mai smecher la mers si la ce vrei tu hai pa-pa

 

 

a da si io nu am nimik cu cbr-ul dar vad ca tu ai vrea ca toata lumea sa aibe cbr si nu inteleg atatea comentari fata de rs si cbr cbr e mai bun si rs mai prost cine vrea rs s a isi ia io nu am mai intrebat pe nimeni cand sa imi iau motor

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a da si io nu am nimik cu cbr-ul dar vad ca tu ai vrea ca toata lumea sa aibe cbr si nu inteleg atatea comentari fata de rs si cbr cbr e mai bun si rs mai prost cine vrea rs s a isi ia io nu am mai intrebat pe nimeni cand sa imi iau motor

Aici ai mare dreptate dc sa intreb io ce motor sa imi iau. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare dreptate are rss..asa e..ce drq tre sa intrebi pe toata lumea si sa te chinuii ce motor as iti iei...ia-ti frate ce crezi tu ca e mai bine... nu ce ti-a spus nush cine ca sa iti iei cbr ca are 4 timpi si ABP(in caz ca nu stiti inseama Aparat de Belit "Poala")... rs-ul se strica numai dak mergi aiurea cu el....dak sti sa mergi si ai si grija de el... si fol si ulei bun io zic ca nu se strica asa de usor..rss zicea mai demult ca el a mers cu un rs 20000 km fara probleme...nu vb din experienta dar cred ca rs-ul e ca un BMW care are nevoie de combustibili mai buni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate e viata mea fac scheme si fara casca si cu gagici in spate doar am 17 ani nu gandesc ca unu de 80 ce plm viata e scurta asa ca de ce sa nu imi fortez norocu la maxim si daca ai cbr te provoc sa vdm care e mai smecher la mers si la ce vrei tu hai pa-pa

a da si io nu am nimik cu cbr-ul dar vad ca tu ai vrea ca toata lumea sa aibe cbr si nu inteleg atatea comentari fata de rs si cbr cbr e mai bun si rs mai prost cine vrea rs s a isi ia io nu am mai intrebat pe nimeni cand sa imi iau motor

 

Mda, e viata ta asa e. Si in fond, era doar un sfat. Cu provocatu as fi acceptat anul trecut cand CBR meu mai arata a CBR; acum nu prea vad la ce ne-am putea provoca.

Nu, nu as vrea ca toata lumea sa aiba CBR, ar fi chiar de rahat, eu doar am spus ce am vazut la un prieten bun pe RS. Doamne ajuta! :)

 

 

Aici ai mare dreptate dc sa intreb io ce motor sa imi iau. :)

 

Acum cateva zile intr-un post spuneam : "In fond poti sa ai si RS si CBR si moped, daca te simti bine pe ea, si in capul tau stii ca ai facut alegerea perfecta, ca e motorul care iti vine, care te reprezinta, asta e tot ce conteaza."

Aici sunt perfect de acord cu voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, e viata ta asa e. Si in fond, era doar un sfat. Cu provocatu as fi acceptat anul trecut cand CBR meu mai arata a CBR; acum nu prea vad la ce ne-am putea provoca.
A zis la orice ,deci merge si pe aratura :) .Oricum ,teusor ,stii ca pariez pe tine :) .Rss ,ce zici de un Siriu ,te bagi cu egobrain ?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain.Deci egobrain ,astept sa lanseazi invitatia :)

 

Mai nu prea vad rostu. Adica pe sosea intre un enduro de 14 cai si o vitezana de 20 si de cai e destul de clar cine iese invingator. Ma rog, daca vreti incercam asa de dragul provocarii. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un final putem face si noi galerie foto 125-cc :)

Eu sunt Cristi din Ploiesti, am 17 ani si A1 din Octombrie 2005 :)

Se ne vedem cu bine la prima intrunire :crack:

post-5265-1142111128_thumb.jpg Motorul meu Honda CBR 125R :baldy: Poza nu este recenta :baldy: o sa pun o poza mai recenta dupa ce imi iau motocicleta de la service

post-5265-1142111197_thumb.jpg Eu sunt cel din stanga

Te-am vazut zilele trecute prin Ploiesti eram si eu cu niste treaba pe acolo...la un moment dat erai la semafor si eu in spatele tau cu o kawa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai nu prea vad rostu. Adica pe sosea intre un enduro de 14 cai si o vitezana de 20 si de cai e destul de clar cine iese invingator. Ma rog, daca vreti incercam asa de dragul provocarii. :)

Vezi ca am spus de traseul de la Siriu ,unde nu prea conteaza ca ai 20cp sau 180cp ,ci conteaza skilul. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-am vazut zilele trecute prin Ploiesti eram si eu cu niste treaba pe acolo...la un moment dat erai la semafor si eu in spatele tau cu o kawa

Trebuia sa ma tragi de "urechi" ca eu unul nu te-am vazut pe tine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca am spus de traseul de la Siriu ,unde nu prea conteaza ca ai 20cp sau 180cp ,ci conteaza skilul. :)

 

Da mai dar vezi tu, una e un enduro cu cauciucuri intermediare si una e o sportiva cu cauciucuri de viteza.....

Editat de egobrain
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din seria CBR-ica duce mult si bine...

Un titlu potrivit- Voi la mare, noi la munte :)

Destinatia: Castelul Bran

Opriri:

-Predeal (sus la Clabucet)

- Brasov (mancat MC)

- Poiana Brasov (abia ne au lasat sa intram pentru ca era rally)

* Ultima tinta atinsa este Castelul Bran

Poze multe nu am facut ca ne-am cam grabit :)

La aceasta mica plimbarica prin munti a luat parte CBR-ica mea si CBR-ica lui Alex (tot Ploiestean)

Nu am deschis alt topic pentru ca nu am vrut sa fac risipa de spatiu :crack:

post-5265-1146412668_thumb.jpg post-5265-1146412711_thumb.jpg

post-5265-1146412752_thumb.jpg post-5265-1146412800_thumb.jpg

post-5265-1146412841_thumb.jpg post-5265-1146412881_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...