Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

mintzi ba ,la ray in masina erau vreo 20 chiar :laugh: ...aaaa,tu erai afara...corect corect erau -10 grade ;) :lol:

Nu imi mai aduce aminte :cheers: Am facut tot frigu posibil dupa lume pana la Ploiesti :laugh: mai ales ca ma grabeam sa ajung acasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mama la -10 grade tre sa ai curaj :D am venit si eu la buc pe frig da nu era -10 grade erau vro 0 asa:D

M-am simtit bine per total :laugh:

Cred ca o sa imi fac abonament la Arc si eu :laugh: o sa fie mai greu cu scoala :lol: am de dat cambridge-ul in Iunie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut multi cu vitezanele la 125, eu am o yamaha xt 125x , deocamdata nu am facut poze la motor, cu toate ca am aparat...Faza e ca nu cunosc pe nimeni cu 125 sa ma dau si eu :moto: ....Stau prin berceni, daca mai e careva de p'aici care sta prin zona sa-mi dea si mie un mesaj...(daca vrea...) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut multi cu vitezanele la 125, eu am o yamaha xt 125x , deocamdata nu am facut poze la motor, cu toate ca am aparat...Faza e ca nu cunosc pe nimeni cu 125 sa ma dau si eu :moto: ....Stau prin berceni, daca mai e careva de p'aici care sta prin zona sa-mi dea si mie un mesaj...(daca vrea...) :moto:

puya123123 e din berceni are un rs125,noi in general suntem o gasca mai mare ,vb cu el k suntetzi vecini si ne intalnim cu totii..ca terorizam deja bucurestiul :moto:

 

id`u lui de mess e ala de mai sus,bafta :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare , pentru cei care nu ma cunosc (rusine ... jk) : Andrei , aproape 18 , RS 125 2004.

N-am mai intrat de mult timp pe motociclism , dar sigur ca odata cu infiintarea "TINERI SI NELINISTITI...la clasa 125cc" acest lucru se va schimba.Pentru ca uneori avem nevoie unii de altii (ma refer la sfaturi , ajutor ma carcotasilor).

Si daca suntem putin seriosi putem sa realizam si plimbarea aia de care vorbiti.

post-3347-1143806361_thumb.jpg

post-3347-1143806464_thumb.jpg

post-3347-1143807828_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...