Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu nu am ce face .. tu ai ??:banana: ca pe tine nu te-am vazut niciodata puya.. sau cred k o data pe dorobanti acum 2 sapt erai oprit de politie... CRED..

 

 

da mah..l-au oprit pt exces de viteza mica=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puya de tine stiam k esti gay da` cristi nu parea..aoleu si am mai dormit cu el in camera la curtea de arges =)) ...ba cobra ce`ai facut cu gutza cat am lipsit eu???

puya tot asa TARE mergi?

da,aproape ca ma intreci cu mopedul tau dak merg cu a 2-a :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

me& ma bay :D :burnout:

poate ne intalnim pe traseu,,organizat sau nu :cheers:

intr-adevar e super la design gpr-ul.

 

In alta ordine de idei..tot n`am ce face asa ca am zis sa pun 1 poza-doua si cu mine :crack:

Asta e "batranica" mea :burnout:. E visu meu, pt mine inseamna f mult, chiar daca in comparatie cu altele e mai veche si bla bla. Cu putin noroc sper sa o innoiesc (cu o surioara de prin 2000) in iarna asta, iar daca asta nu se poate..atunci ii fac carene de R1 sau de ducati :crack:)

Bafta!

post-3945-1153997051_thumb.jpg

post-3945-1153997147_thumb.jpg

post-3945-1153997216_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa rs-ica de 2006 felicitari si sa te bucuri de ea cat mai mult.In curand o sa postez si eu pe aici :cheers: abea astept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti in sfarsit visul meu a devenit realitate o super bicileta cu 21 de viteze fuge 200 in cap e foarte buna de freestyle va astept sa ne dam :cheers: :D sper sa nu cad cu ia sa ii zgari vopseaua

post-8164-1154357007_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dai seama ca dei pui un pinion mare pe spate odata ii fata in aer.ce pinion,oricum are vreo 50 cp ca ii varianta racing.Si am vazut pe siteul lor ca datorita noilor pneuri o poti in clina pana la unghiul de 80 de grade.Si dealarul garanteaza ca alearga cu 140kmh la relanti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti in sfarsit visul meu a devenit realitate o super bicileta cu 21 de viteze fuge 200 in cap e foarte buna de freestyle va astept sa ne dam :D :burnout: sper sa nu cad cu ia sa ii zgari vopseaua

esti un nesimtit si o sa fii urat privit ... pai bine ma unde sunt protectiile :cheers: vrei sa mancam coliva si sa punem poza ta pe parbriz ? :burnout: .... oricum sa vii cu ea la arc sa o vedem :crack:

ps: s-o bagi in tren pana la noi k faci scurta la picioare :crack: si sa dai si o bere s-o uzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...